Nauka makijażu Warszawa

3631 wyników

Spiękniej

Inne

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
229 opinii

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Clarins Beauty Spa

Inne

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
241 opinii

Już po pierwszym zabiegu zauważyłam. Zmianę. 👏👏👍 Po zabiegu przez około 5 godz miałam duże pragnienie na picie wody..Ale jakie!! Wypiłam chyba że 3 duże butelki.tak zareagował mój organizm..jestem zadowolona .oceniam bardzo dobrze..👍 Z

Salon Faces

Inne

Oś Królewska 18B/U6, 02-972 Warszawa
5.0
56 opinii

It was my second visit. I was very glad to meet whole team, everybody is very nice. As for my hair cut I want to thank Stas very much for creative and fantasy work. Never know how it finishes))) cause he is working like an artist. I recommend this place to people who is ready to change and to become younger))) Stas thank you again!

Skin Therapy

Inne

Wólczyńska 57, 01-908 Warszawa
4.9
74 opinie

Przedświąteczny pedicure jak zawsze bez zarzutu - dokładny i piękny. Nowy zabieg bb glow zupełnie bezbolesny, świetny efekt rozświetlonej skóry, wyrównany kolor i zakrycie zaczerwienień i worków pod oczami. Na codzień wystarczy przypudrować nos i można zrezygnować z podkładu. Na pewno jeszcze skorzystam.

Vegabinet

Inne

al. Komisji Edukacji Narodowej 105, 02-722 Warszawa
5.0
42 opinie

Bardzo pozytywne efekty po zabiegu kwasami owocowymi. Po raz pierwszy robiłam zabieg u Pani Kasi, po raz pierwszy też moja skóra nie jest zmasakrowana, podrażniona, wyglądam przyzwoicie, a skóra po 3 dniach złuszcza się. Efekty widziałam już po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i polecam ten zabieg w zamian zabiegów w "tradycyjnych" gabinetach.