Lekcja makijażu Katowice

705 wyników

Salony z podobnych kategorii

DIUK Atelier

Nauka makijażu

Teatralna 10/14, 40-003 Katowice
5.0
358 opinii

I have been 3 times now and each time got the cut I wanted with Jacek. I like the online booking facility – it’s really convenient. I have received consistently good service and a haircut I am more than happy with – and I will continue to visit them.

GOLDEN SPA

Nauka makijażu

Mikołowska 7, 40-066 Katowice
5.0
186 opinii

Polecam! Miło i profesjonalnie. Sprzęt jednorazowy co jest niewątpliwą zaletą. Krótkie terminy. Pomimo mojego spóźnienia Pani czekała. Dziękuję bardzo ! Jedynie co to dopłata 15 zł za pyłek na dwóch paznokciach wydaje mi się trochę przesadzona. W innych salonach jest w cenie. Paznokcie śliczne.

Centrum DER-MED

Nauka makijażu

Aleje Korfantego 70, 40-161 Katowice
5.0
741 opinii

Bardzo kompetentna, sympatyczna pani doktor. Po podaniu znieczulenia przed zabiegiem chciałem uciec z gabinetu, ale szybko okazało się, że moja panika jest kompletnie nieuzasadniona, a słowo "skalpel" i wyrażenie "chirurgiczne wycięcie" przestały we mnie budzić grozę :)

Shay

Nauka makijażu

Bożogrobców 20, 40-115 Katowice
5.0
225 opinii

Witam serdecznie dzisiaj miałam czwartą wizytę w SHEY. Niezmiennie jestem przyjmowana bardzo ciepło i serdecznie panie są uprzejme uśmiechnięte a szczególnie profesjonalne.Z zabiegów jestem bardzo zadowolona.Punktualność jest ich mocną stroną.Wystawiam paniom piątkę z plusem!!!!

Derma Lux Clinic

Nauka makijażu

Zawiszy Czarnego 2, 40-872 Katowice
5.0
401 opinii

Profesjonalna i miła obsługa. Bałam się zabiegu ale na szczęście znieczulenie i delikatność kosmetyczki zadziałały. Brak zaczerwienień po zabiegu. Polecam - podgrzewane łóżko, muzyka relaksacyjna i pyszna kawa w gratisie😀

SO SKIN Studio Kosmetyczne

Nauka makijażu

Dąbrówki 3 (przy ul. Gliwickiej), 40-081 Katowice
5.0
31 opinii

Przyszłam na zabieg pełna obaw - bałam się bólu oraz zbyt wyrazistego makijażu. Bolało tylko trochę, Pani Agnieszka przerywała czasami na chwilę bym mogła odpocząć i wziąć oddech. Jestem bardzo zadowolona z kształtu moich nowych brwi, poprosiłam o ombre, wiec nie są zbyt wyraziste, a na korektę przyjdę już bez obaw! Bardzo dobra cena! Polecam!