Kurs makijażu Warszawa Wola

986 wyników

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Nauka makijażu

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
128 opinii

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Spiękniej

Nauka makijażu

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
236 opinii

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Kosmetologia ESTETI-MED

Nauka makijażu

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
870 opinii

Co prawda była to moja pierwsza wizyta, jestem jednak zachwycona poziomem obsługi, wiedzą jaką posiadają Panie oraz jakością świadczonych usług. Umówiłam się od razu na kolejną wizytę i mam wrażenie, że w końcu znalazłam swoje miejsce. Obym się nie pomyliła :)

FootMedica

Nauka makijażu

Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa
5.0
595 opinii

Super profesjonalnie i niezwykle miło. To po prostu była przyjemność "oddać" się w ręce pani Karoliny. Cała wizyta koncentrowała się na pacjencie i poradach jak można mu ulżyć w w różnych schorzeniach a jednocześnie była przesympatyczną, wielowątkową konwersacją. Bardzo dziękuję i chylę czoło

Salon kosmetyczny Och Beauty

Nauka makijażu

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
254 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

The Pedicure Spa

Nauka makijażu

Chłodna 48, lok. U4, 00-872 Warszawa
4.9
1950 opinii

Dziękuję Wam bardzo serdecznie, mama bardzo zadowolona, a jako ,ze to prezent na Dzień Mamy był to jeszcze bardziej ! Posiedziała , porozmawiała z Wami i tak trzymać. Dziękuję Wam dziewczyny Ula, Kaja i Tobie Izabela z pomoc w realizacji tego zadania. Miłego dnia !

Fryzma & Kosma

Nauka makijażu

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
675 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

Centrum Estetyki Medycznej

Nauka makijażu

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
182 opinie

Jeden z najlepszych lekarzy w Polsce. Mówię to po odwiedzeniu 16 innych specjalistów. Doktor był pierwszym lekarzem, który potraktował mnie poważnie i nie zlekceważył mojego problemu. Przypomniał mi, co to znaczy być leczyć. Pełen profesjonalizm.

Nails&Face Studio Urody

Nauka makijażu

ul. Przasnyska 11, 01-756 Warszawa
4.9
482 opinie

Super atmosfera, profesjonalna obsługa. Bardzo polecam, robię mani hybrydowy i zawsze trzyma się do 3 tyg!!!! Pani Marta, Pani Karolina P., Pani Kamila to moje faworytki:) ( do tej pory byłam tylko u ww. Pań:)

Studio Tatuażu Artystycznego TIME4TATTOO

Nauka makijażu

Obrońców Tobruku 18D m 134, 01-494 Warszawa
5.0
558 opinii

Wizyta przebiegła lepiej niż się spodziewałam. Patryk jest bardzo sympatycznym facetem dzięki czemu atmosfera była super i w ogóle nie czuje się skrępowania, służy także dobrą radą, wysłuchał moich pomysłów i zaproponował coś od siebie. Jak najbardziej polecam.

Prawda Clinic

Nauka makijażu

Smocza 26, 01-041 Warszawa
5.0
124 opinie

Pan Michał jest bardzo przyjazną osobą, i zna się na rzeczy. Poleciłbym Prawda Clinic każdej osobie która potrzebowałaby takich usług (a obecnie praktycznie każdy ma jakieś choroby cywilizacyjne, na które wiele fizjoterapia i terapia manualna są lekarstwem lub przynajmniej rekcją bólu).

MEA CLINIC

Nauka makijażu

BURAKOWSKA 16 LU 2 oraz ul. Piaskowa 6 LU 2, 01-066 oraz 01-067 Warszawa
4.9
256 opinii

Bardzo miły i kontaktowy Lekarz. Pacjent czuje się swobodnie w Jego obecności. Bardzo profesjonalnie skonsultował i doradził. Wszystko dokładnie wyjaśnił. Mam wyznaczony termin operacji ale jestem przekonana, że będę w najlepszych rękach. Bardzo dziękuję za dotychczasowe prowadzenie. Dorota Zawadzka