Kurs makijażu Warszawa

3659 wyników

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Nauka makijażu

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
128 opinii

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Spiękniej

Nauka makijażu

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
238 opinii

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Tallulah Hair & Beauty

Nauka makijażu

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
482 opinie

Byłem pierwszy raz u Darka i jestem bardzo zadowolony z strzyżenia. Widać u niego sprawną rękę co miało bezpośredni wpływ na efekt końcowy strzyżenia. Oprócz tego Darek to bardzo sympatyczna osoba.

Fifty Fifty Concept

Nauka makijażu

Wspólna 50, 00-684 Warszawa
5.0
1464 opinie

Pani Marta Specjalista przez wielkie „P”. Konkretna, rzeczowa, profesjonalistka! Słucha co się mówi, proponuje, tłumaczy a efekt końcowy powala z nóg <3 Wracać będę regularnie :) Z piętra wyżej ukochałam sobie Panią Olę. I też wrócę na zabiegi jak tylko odstawię dziecię od piersi :) Pozdrawiam całą Załogę Fifty Fifty Concept 👍🏻

Ce-Ce Beauty Clinic

Nauka makijażu

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15424 opinie

Pani Klaudia opiekuje się moją urodą od wielu lat i nie wyobrażam sobie, że ktoś mógłby robić to lepiej niż ona ! ;-) Także mój ostatni zabieg na twarz był miłym początkiem dnia, a komfort i nawilżenie po nim towarzyszyły mi całą sobotę :) Pozdrawiam.

NEWLOOK's Institute

Nauka makijażu

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1352 opinie

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.