Kurs makijażu Gdańsk

Studio Dotyk Joanna Konc

Inne

Ul.Rzeczypospolitej1b, 80-396 Gdańsk
5.0
151 opinii

Do Pani Asi chodzę od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Kształt brwi świetnie dobrany do twarzy, włoski nie są „wyskubane”, usunięte tyle ile powinno być usuniętych :). Pani Natalia świetnie spisuje się przy manicure, jestem bardzo zadowolona z jakości usług, na pewno będę jeszcze przez długi czas odwiedzać ten salon :)

Salony z podobnych kategorii

QUIRIS House of Hair&Beauty

Inne

Heweliusza 15, 80-890 Gdańsk
5.0
323 opinie

Jestem zachwycona umiejętnościami Pana Jarka. Doskonale umie dobrać metody pracy,by koloryzacja wypadła zgodnie z oczekiwaniami. Wracam już któryś raz do niego i na pewno będę wracać jeszcze. Zawsze jestem zadowolona. Polecam oddać się bez wahania w jego ręce, to bardzo doświadczony i sympatyczny profesjonalista.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
4.9
564 opinie

Błyskawicznie co bardzo ważne w przypadku dzieci. To była pierwsza dziurka w zębie mojego synka, ale myślę, że dzięki profesjonalnemu i miłemu podejściu personelu nie będzie problemów, żeby namówić go na kontrolę za pół roku. ps. Z prezentem-nagrodą, którą dostał w gabinecie nie chce się w ogóle rozstać:)

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
985 opinii

Dziękuję serdecznie Pani Joannie za bardzo życzliwe i profesjonalne podejście do mojego problemu. Z wielką przyjemnością i zaufaniem odwiedzałam Gabinet: czyściutko, milutko i profesjonalnie. Ceny usług i preparatów przystępne. Jeszcze raz dziękuję.

Laboratorium Urody

Inne

Zeusa 82, 80-180 Kowale
5.0
1168 opinii

Kolejna wizyta, kolejny zachwyt i podziw dla Aliny, która z wyjątkową pasją wykonuje swoją pracę. Na dodatek w punkt potrafi dostrzec potrzeby Klienta i przejąć inicjatywę, wyjść naprzeciw z gotowym rozwiązaniem :-) Polecam gorąco, w szczególności najbardziej wymagającym ;-)

FIVE SENSES float spa

Inne

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
4.9
523 opinie

Would recommend five senses spa this is my second visit and they know how to do a good scrub and a fantastic massage after you have totally relaxed in the floatation tank. My sister was anxious as she can’t swim but she absolutely loved it. Place is so clean and the staff are friendly and very professional

Nature Life Maja Lewandowska

Inne

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
245 opinii

Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Duża dawka motywacji ☺️ Pani Maja bardzo kulturalna, uprzejma i uśmiechnięta. Wszystkie informacje i zalecenia zostały mi przedstawione jasno i czytelnie. Z pierwszej wizyty jestem zadowolona, mam nadzieję, że kolejne również przebiegną pomyślnie a współpraca przyniesie zamierzone efekty ☺️