Zamykanie naczyń krwionośnych Warszawa

NEWLOOK's Institute

Inne

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1382 opinie

Jestem zachwycona efektem po zamknięciu naczynek metodą termokoagulacji Lamprobe. Mija zaledwie tydzień od zabiegu a na mojej skórze nie ma śladu po naczynkach i śladu po ingerencji. Uważam, że zabieg został wykonany perfekcyjnie. Polecam!

Kosmetologia ESTETI-MED

Inne

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
897 opinii

Pani Adrianna podczas trzech wizyt doprowadziła moją cerę do pięknego stanu! Nie przypuszczałam, że naczynka, które były moim wielkim kompleksem można raz a dobrze usunąć. Szybko, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

Afryka Day Spa

Inne

Wiślana 74 lok. 1, 05-092 Łomianki
5.0
350 opinii

Paulina jest profesjonalistką w każdym calu, w jej rękach czuję się bezpiecznie. Dba nie tylko o staranne wykonanie zabiegu, ale również o pozytywną i miłą atmosferę. To prawdziwy relaks dla ducha i przyjemność dla ciała.

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Inne

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa
4.9
480 opinii

Dzisiaj byłam na 2 wizycie w gab. Laser De Lux i jestem bardzo zadowolona.Zarówno z wykonania zabiegów jak i pań wykonujących je.Depilacja była zrobiona bezboleśnie i w miłej,niekrępującej atmosferze.Pani Ania przed rozpoczęciem zabiegu wszystko wyjaśniła i w trakcie zabiegu pytała o odczucia gotowa do wszelkiej pomocy.Naprawdę polecam ten salon.