Przejdź do głównej zawartości

Zamykanie naczyń krwionośnych Poznań

GARDENS spa - zarezerwuj wizytę

GARDENS spa

Inne

Maratońska 3b/1, 61-553 Poznań
4.97

To była moja pierwsza wizyta i na pewno wrócę po więcej. Zabieg wykonany profesjonalnie, a od Pani Oli dowiedziałam się co jest dokładnie wykonywane i w jakim celu. Poza tym miła, kojąca atmosfera. Można się odprężyć i zrelaksować nawet przy tak intensywnym zabiegu jak oczyszczanie twarzy. Polecam serdecznie :)

Dermatis Przeźmierowo - zarezerwuj wizytę

Dermatis Przeźmierowo

Inne

Rynkowa 146, 62-081 Przeźmierowo
4.93
Sprzedaż bonów

Profesjonalna obsługa, pełna informacja na temat przeprowadzanego zabiegu, dbałość o komfort pacjenta, życzliwe porady i ogólnie bardzo miła atmosfera. Po pierwszej takiej wizycie będę wracać. Polecam.

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

Inne

Tysiąclecia 30, 61-255 Poznań
4.99
Bezpieczny salon

Jak zawszę wszystko na najwyższym poziomie! Zabieg nie należy może do przyjemnych ale pierwsze widoczne efekty, chwilę po zabiegu rekompensują wszystko:)Serdecznie polecam Panią Izę gdyż posiada dużą wiedzę w dziedzinie, którą się zajmuje oraz potrafi dostosować zabiegi do naszych potrzeb, które dają super efekty.

Cykas Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Cykas Kosmetologia Estetyczna

Inne

Czapla 21/1, 61-623 Poznań
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

CYKAS Kosmetologia Estetyczna to wyjątkowe miejsce w Poznaniu, pełne uroku gdzie w zaciszu i miłej atmosferze można oddać się bezgranicznie ekskluzywnym i luksusowym zabiegom dla twarzy i ciała.

Salony z podobnych kategorii