Zamykanie naczyń krwionośnych Poznań

Klinika Piękna Derm Expert

Klinika Piękna Derm Expert

Inne

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań

Genialny zabieg na naczynka, laser w rękach Pani Darii czyni cuda. Skóra jest jaśniejsza i dzięki usunięciu popękanych naczynek, nie ma uczucia pieczenia twarzy w sytuacji stresowej, bądź przy zmianie temperatury.

Gabinet Milbrandt

Gabinet Milbrandt

Inne

Matejki 60, 60-221 Poznań
4.9

Po prostu lubię to miejsce, Panią Olgę, dziewczyny ❤️ Wizyta upłynęła w przyjezdnej i jak zawsze pełnej śmiechu atmosferze. Polecane zabiegi profesjonalne i bez bólu! Czuję się zaopiekowana i niezwykle bezpieczna. Wypoczęta i z piękną cerą pełną blasku! Dziękuję ❤️💕💖

Dermatis Przeźmierowo

Dermatis Przeźmierowo

Inne

Rynkowa 146, 62-081 Przeźmierowo

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie a co najważniejsze prawie bezboleśnie.Nowoczesny,dobry sprzęt w połączeniu z ogromnymi kompetencjami pani Elizy pozwoliły mi poczuć się niezwykle bezpiecznie .Bardzo dziękuję.Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z usług tego gabinetu.

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii Lascada

Centrum Rehabilitacji i Kosmetologii Lascada

Inne

Malwowa 113, 60-175 Poznań
5.0

Zabieg super, skóra gładka jak pupcia niemowlaka! I to już po pierwszym zabiegu, salon bardzo fajny oprócz kosmetologi i pwznokci jest jeszcze fizjoterapia na którą sie również wybieram ze wzgledu na siedzący tryb życia, plecy czasem dokuczają. Muszę wspomnieć o na prawdę przesympatycznej obsłudze, plusem jest również miejsce parkingowe :)

Aspazja Instytut Zdrowia i Urody

Aspazja Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Wichrowa 18, 60-449 Poznań
0.0
Brak opinii

Z ZAMIŁOWANIA DO ZDROWIA I URODY Widocznie poprawiamy wygląd Twojej skóry! Słyszymy i rozumiemy Twoje potrzeby. Nowoczesny sprzęt i preparaty, doświadczeni specjaliści oraz wyjątkowa atmosfera sprawiają, że doświadczasz najwyższej jakości. Indywidualnie dobrane zabiegi sprawią, że poczu

Salony z podobnych kategorii

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Inne

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Zadowolona jak zawsze! Cera ulepszona i zrelaksowana. Zabieg bardzo przyjemny, mógłby trwać i trwać... A rozmowa z Panią Kasią zawsze podnosi na duchu. To wybitna specjalistka w swoim fachu i znakomita terapeutka. Dziękuję również za niespodziankę! Do zobaczenia!

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań

polecam. przed zabiegiem wszystko zostało mi wytłumaczone, na wszelkie pytania otrzymałam odpowiedź, a sam zabieg... do najprzyjemniejszych nie należy (nie jest to, niestety, kojąca maseczka z alg), ale chyba nikt się tego nie spodziewa - natomiast profesjonalna obsługa i szybkie działanie pozwoliło na spokojne trwanie.

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Inne

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

W pełni profesjonalnie. Pani Kasia udzieliła mi wszelkich informacji, dokładnie opisała czynności oraz skład preparatów. Jest bardzo dokładna i uprzejma. Natomiast Pani Eliza była niezwykle dokładna, równo pomalowane paznokcie są dla mnie kluczowe. Wracam i wrócę.