Zamykanie naczyń krwionośnych Kraków

1579 wyników

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Medycyna estetyczna

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5772 opinie

Druga i ...już ostatnia :(( wizyta dotycząca naczynek! Było tak miło, że chciałabym jeszcze..! A wcale nie jestem masochistką..:)) Wszystko przebiegło pomyślnie i bardzo szybko...Buzia się goi, naczynka się zamykają pod wpływem lasera i czujnego oka pani Agnieszki :)) Ale to dopiero początek mojej drogi... Na pewno się wkrótce zobaczymy...

Alchemia Piękna

Medycyna estetyczna

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
378 opinii

Przede wszystkim profesjonalizm w każdym calu.Pani Kamila przemiła,sympatyczna,otwarta osoba, która swoją wiedzą i pewnością swoich umiejętności stwarza to miejsce magicznym punktem doznań piękna.Zaufałam i na pewno wrócę nie raz:))

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna

J.Conrada 79, 31-357 Kraków
5.0
454 opinie

Bardzo sympatyczny lekarz z dużą wiedzą odnośnie medycyny estetycznej .Wskazał mi dokładnie co powinnam zrobić aby poprawić stan mojej skôry twarzy , jakie obecnie są możliwości i dokładnie wymienił poszczególne zabiegi które mogę wykonać .Napewno wrócę do Pana doktora .

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Medycyna estetyczna

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
208 opinii

Bardzo dokładnie wykonany manicure, skórki równo i dokładnie wycięte. Bardzo dużo kolorów do wyboru i najważniejsze jedyne, które mnie nie uczulają! do tego w pełni sterylne narzędzia. Na pewno będę częstym bywalcem w tym miejscu! Polecam!

Instytut Shintai Day Spa

Medycyna estetyczna

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
367 opinii

W instytucie Shintai Day Spa atmosfera bardzo miła, czyściutko, przytulnie. Pani, która się mną zajmowała bardzo sympatyczna i znająca się na swoim fachu. Udzieliła mi szczegółowych informacji na czym polegają poszczególne zabiegi. Wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona.

MTTEstetica

Medycyna estetyczna

Montwiła Mireckiego 10/4, 30-426 Kraków
5.0
211 opinii

Pani Joanna wykazała się profesjonalnym podejściem. Szczegółowo przeprowadziła wywiad który był dla mnie ogromnie miłym zaskoczeniem. Zatroszczyła się o każdy szczegół. Wizyta przebiegła bardzo miło. Pani Asia przeprowadziła zabieg z dużą delikatnością. Podejście do klienta i zaangażowanie na 6+! Na pewno wrócę na kolejna wizyte

Aquasun

Medycyna estetyczna

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
364 opinie

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!

Art of Cosmetology

Medycyna estetyczna

Ul. Emaus 3, 30-201 Kraków
5.0
108 opinii

Fantastyczny efekt po zabiegu Lotus Peel. Wizyty u Pani Małgosi to czysta przyjemność. Dziękuję za radę i serdecznie polecam zabiegi w Art of Cosmetology.

Dr Legrand - aesthetic clinic

Medycyna estetyczna

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
238 opinii

zabieg estetyczny vela shape III przeprowadzony fachowo , obsługa na najwyższym poziomie, rozmowa wstępna dotycząca przebiegu zabiegu, ewentualnych powikłań oraz fachowość przeprowadzającej zabieg zasługują na najwyższą ocenę, polecam w 100 %!!

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Medycyna estetyczna

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków
4.9
207 opinii

Cudowna Pani Monika, ze względu na to, że moja skóra nie lubi znieczulenia, zawsze robię bez i naprawdę nie boli! Poza tym efekty zabiegu są absolutnie fantastyczne, pani Monika jest prawdziwą dobrą wróżką, co zmienia pomarszczoną, choć sympatyczną żabkę w gładolicą księżniczkę :) dziękuję!

VICI CLINIC - Kraków

Medycyna estetyczna

Świętego Sebastiana 2, 31-049 Kraków
5.0
23 opinie

Pełen profesjonalizm. Miła atmosfera. Nie żałuję że zdecydowałam się na makijaż permanentny u Pani Marty. Wygląda bardzo naturalnie nie jest przerysowany. Napewno skorzystam również z innych usług.