Przejdź do głównej zawartości

Zamykanie naczyń krwionośnych Bielsko-Biała

Płatności online
Bezpieczny salon
Hand Park Beauty  - zarezerwuj wizytę

Hand Park Beauty

Depilacja

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Nie lubię się powtarzać, ale zabieg jest rewelacyjny!!!! Pełen relaks i odprężenie, do tego bonus w postaci minus 10 lat z twarzy- a to ma swoją wagę dla kobiety:-) To ratunek dla zmęczenia, stresu i wysuszonej skóry- zawsze jestem lekko zdziwiona, że moja skóra może wyglądać tak pięknie! Gorąco POLECAM !!!

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Paula  - zarezerwuj wizytę

Studio Paula

Inne

Zielona 6, 43-300 Bielsko-Biała
Płatności online
Bezpieczny salon

Tak kompleksowy zabieg spełni oczekiwania każdej osoby. Endermologia LPG Alliance cudowne odkrycie, do tego bandaż arosha i presoterapia dopełni szczęścia każdej kobiecie. Pani Agnieszka - przemiła osoba, bardzo profesjonalnie wykonuje zabieg dokladnie tłumacząc i omawiając każdy etap.

Bezpieczny salon
TESORO Kosmetologia i Medycyna Estetyczna - zarezerwuj wizytę

TESORO Kosmetologia i Medycyna Estetyczna

Inne

Plac Wolności 5, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Bezpieczny salon

Jak zawsze profesjonalne podejście, pełna informacja o zabiegu oraz o sposobie pielęgnacji skóry po. Sam zabieg rewelacja :) skóra twarzy wygląda ja po dobrym wypoczynku odzyskuje blask.

Salony z podobnych kategorii

Naczynka krwionośne, które są rozszerzone i popękane, stanowią problem o naturze estetycznej. Mogą być spowodowane zarówno czynnikami zewnętrznymi, jak i genetycznie. Pojawiające się zmiany z nimi związane są szczególnie uciążliwie, kiedy występują na twarzy czy rękach i nogach. Dzięki medycynie estetycznej istnieją zabiegi, które w sposób nieinwazyjny zamkną Twoje naczynka i zapewnia jednolity koloryt Twojej skórze! Pożegnaj się z kompleksami i zapewni sobie upragniony wygląd.

Na czym polega zamykanie naczynek krwionośnych w klinice z Bielska Białej?

W wyniku warunków atmosferycznych takich jak mróz, upały czy silny wiatr nasila się intensywność charakterystycznych pajączków, które wskazują na popękane naczynka krwionośne. Objawia się to widocznymi na skórze plamami, które przypominają siatkę czerwonych nieestetycznych niteczek. Jeśli pojawiają się one na nogach, stanowią pierwsze ostrzeżenie przed pojawiającymi się żylakami. Specjalistyczne kliniki na terenie Bielska Białej w swojej ofercie posiadają zabiegi zamykające uciążliwe naczynka krwionośne. Twoja skóra odzyska jednolity koloryt i estetyczny wygląd. Istnieje kilka metod, dzięki którym można uzyskać ten efekt.

Laserowe zamykanie naczynek jest jednym z najpopularniejszych sposobów na uzyskanie efektu skóry bez pajączków. Najczęściej wymaga kilku zabiegów i charakteryzuje się wysoką skutecznością. Jeśli zmagasz się z problematycznymi naczynkami w obrębie twarzy, ta metoda będzie stanowiła idealne rozwiązanie. Laser działa poprzez podwyższenie krwi w naczyniu, co skutkuje obkurczeniem i zamknięciem pajączka. Efektem jest zniknięcie charakterystycznego zaczerwienienia. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i wyjątkowo precyzyjna.

Elektrokoagulacja to alternatywa dla popularnego lasera. Stosuje się ją przy leczeniu innych zmian na skórze. Na naczynia krwionośne działa się elektrodą, która wywołuję koagulację termiczną. Wysoka temperatura oddziałująca na skórę powoduje zamknięcie naczynka. Metoda jest droższa, ale również wysoko skuteczna. Zabiegowi może towarzyszyć podrażnienie, które najczęściej znika w przeciągu kilku dni.

Zabiegiem, który jest najczęściej wykonywany w przypadku popękanych naczynek na nogach, jest skleroterapia. Za pomocą cienkiej igły wprowadza się do problematycznych naczynek preparat, który je drażni i obkurcza. Po wykonaniu zabiegu konieczne jest noszenie opatrunku uciskowego. Ta metoda wiąże się z wyższym kosztem niż poprzednie i również jest metodą nad wyraz skuteczną.

Kolejną metodą wykorzystywaną w celu zamykania naczynek jest krioterapia miejscowa. Poprzez wykorzystanie niskich temperatur na ograniczonym wycinku skóry zamraża się otwarte naczynka. Zabieg powoduje gwałtowne, ich skurczenie co eliminuje zaczerwienienia. Metoda nie wymaga znieczulenia, jednak po zabiegu można odczuwać lekki ból. Metoda należy do tańszych wariantów eliminacji pajączków.

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu zamknięcia naczynek?

Zanim udasz się na zabieg zamykający naczynia krwionośne, koniecznie zapoznaj się z przeciwwskazaniami. Koniecznie, jeśli występują u Ciebie dolegliwości serca, tarczycy, układu krążenia i skóry skontaktuj się z salonem medycyny estetycznej, gdyż niektóre schorzenia uniemożliwiają udział w zabiegu. Dotyczy to także stanów zapalnych skóry, nowotworów i zakażeń organizmu. Nie zaleca się przystąpienia do zabiegu również kobietom ciężarnym. Tymczasowe przeciwwskazanie stanowi opalenizna.

Umów się na wizytę w salonie w Bielsku online!

Zamykanie naczyń krwionośnych w Bielsku można wykonać w znajdujących się na terenie miasta klinikach medycyny estetycznej. Oferty salonów znajdujących się w serwisie dzięki intuicyjnie zbudowanemu portalowi masz w zasięgu ręki. Swoje wyszukiwanie możesz ustawić wg preferencji — oceny pacjentów, którzy wykonali w nich zabiegi czy też ceny. Na wizytę w wybranej klinice umówisz się za pomocą kilku kliknięć. Jeśli nieestetyczne pajączki stanowią Twój problem, to koniecznie zdecyduj się na zamykanie naczynek krwionośnych w klinice w Bielsku Białej.