Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Wrocław Stare Miasto

La'Koshi  - zarezerwuj wizytę

La'Koshi

Inne

Stacyjna 1, 53-613 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo lubię wizyty w LA Koshi. Bardzo miło, punktualnie i profesjonalnie- czuję się zawsze dobrze zaopiekowana. Zawsze mogę liczyć na dobór odpowiednich zabiegów i profesjonalne ich wykonanie 🙂

5D CLINIC - Estetica Wrocław - zarezerwuj wizytę

5D CLINIC - Estetica Wrocław

Inne

Legnicka 46, 50-234 Wrocław
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Kolejna wizyta w gabinecie Estetica i kolejna pełna satysfakcja. Zabieg przeprowadzony sprawnie przez profesjonalistę, zgodnie z wszelkimi kanonami medycyny estetycznej(pobranie krwi, umiejętne dokonywanie iniekcji na twarzy,szyi i dekolcie),przemiła kadra zarówno lekarska jak i administracyjna.

LUSH Instytut Kosmetologia i Laseroterapia - zarezerwuj wizytę

LUSH Instytut Kosmetologia i Laseroterapia

Inne

Grabiszyńska 66e, 53-504 Wrocław
5.0
Bezpieczny salon

Uwielbiam to miejsce. Depilacja laserem tylko tutaj ! Doceniam wiedzę Pani Agnieszki. Wiesz, że jesteś w rękach profesjonalisty. W tym salonie czujesz się w pełni zaopiekowana i ta atmosfera, niepowtarzalna :) Dziękuję :)

Salon urody Beata Trawińska - zarezerwuj wizytę

Salon urody Beata Trawińska

Inne

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
4.96

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.

Klinika Anna Pikura Wrocław - zarezerwuj wizytę

Klinika Anna Pikura Wrocław

Inne

Kazimierza Wielkiego 64, 50-077 Wrocław
4.75

W Klinice ANNA PIKURA we Wrocławiu zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA – masażami firmowymi i biokremami botanicznymi. Program zabiegu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb ka

Laser DeLux / Wrocław - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Wrocław

Inne

ul. Kołłątaja 8, 50-002 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Rewelacyjny salon i bardzo miła obsługa. Zawsze częstują herbatka lub kawą i sa na każde zawołanie. Korzystałam głównie z kriolipolizy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam cały zespół .Anna Ulicz.