Medycyna estetyczna Wrocław Stare Miasto

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Inne

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Po raz pierwszy zdecydowałam się na zbieg tego typu i nie mogłam lepiej trafić ! Pani Angelika jest osobą kompetentną i przesympatyczną, cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Od samego przekroczenia progu salonu czułam się komfortowo. Serdecznie polecam!

ROYAL LASER

ROYAL LASER

Inne

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta. Zabieg odbył sie bardzo dbale i precyzyjnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione a wskazówki- przed, w trakcie i po zabiegu- udzielone przez Panią Agnieszkę - nie do ocenienia! Zdecydowanie polecam :)

Salon urody Beata Trawińska

Salon urody Beata Trawińska

Inne

Krawiecka 6-8, 50-148 Wrocław
5.0

To jest mój ulubiony salon urody - jest tu przestrzennie, ciekawy i zarazem minimalistyczny wystrój wnętrz. Miła obsługa pań w recepcji. Pani Zoja jak zwykle wykonała zabieg profesjonalnie, dokładnie wytłumaczyła mi na czym on polega i jak postępować przez najbliższe dni po zabiegu.

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Inne

Środkowa 3a, 53-662 Wrocław
5.0

Pani Paulina to super profesjonalistka, a przy tym bardzo ciepła osoba, która zawsze wysłucha potrzeb klienta i dobierze odpowiedni zabieg. Zamykanie naczynek choć trochę bolesne, jest bardzo skuteczne, a efekty widać od razu. Polecam całym sercem!

LUSH Instytut Kosmetologia i Laseroterapia

LUSH Instytut Kosmetologia i Laseroterapia

Inne

Grabiszyńska 66e, 53-504 Wrocław
5.0

Depilacja na zawsze. Włoski znikają i nie wracają, w przeciwieństwie do innych matod depilacji, które nie zawsze spełniały moje wymagania. Depilacja przeprowadzono bardzo dokładnie Polecam z całego serca!!!

Face Room

Face Room

Inne

Jana Ewangelisty Purkyniego 10, 50-155 Wrocław
0.0
Brak opinii

Witam Cię na stronie Face Room. W swoim studiu skupiam się na twarzach moich klientek - oferuję różnorodne zabiegi, które pozwalają pozbyć się niedoskonałości, odzyskać młodzieńczy blask i dłużej cieszyć się nieskazitelną cerą. Jestem profesjonalistką i dysponuję odpowiednią wiedzą, aby móc

INSTYTUT MEDIKA

INSTYTUT MEDIKA

Inne

Kruszwicka 8a, 53-652 Wrocław
0.0
Brak opinii

Gabinet oferuje szereg zabiegów na twarz, uwzględniając każdy rodzaj cery w każdym wieku, zarówno dla pań jak i panów. Oferujemy pełen zakres usług kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej. Aby chronić i poprawiać kondycję skóry, skuteczny program pielęgnacyjny powinien się skła

Salony z podobnych kategorii

Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Bellissima Salon Sukien Ślubnych

Inne

Sokolnicza 7/17 paw.37, 53-676 Wroclaw
5.0

Bellissima to nowoczesny salon, który istnieje na mapie Wrocławia od 2003 roku. Pasjonujemy się modą ślubną, obserwujemy jak ewaluuje wraz ze zmianami kulturowymi i społecznymi. Jedno pozostaje niezmienne – w dniu ślubu chcesz wyglądać olśniewająco! Wiemy o tym i nasze starania koncentrują

Salony z tej samej miejscowości

BarberOni

BarberOni

Barber

Tadeusza Kościuszki 33, 50-011 Wrocław

Po trzech miesiącach życia w lesie jak buszmen, stwierdziłem, że wypadało by wrócić do cywilizacji, bo zostaną mi tylko niedźwiedzie odchody do zjedzenia.Po przewinięciu internetu natrafiłem na stronę BarberOni. Umówiłem się na wizytę ucywilizowania. Dążąć do sedna pani Patrycja zrobiła robotę. Polecam, pozdrawiam.