Medycyna estetyczna Wrocław Śródmieście

O'lala Beauty

O'lala Beauty

Inne

Zakładowa 9BA, 50-231 Wrocław

Bardzo dziękuję Pani Monice za rzetelność i indywidualne dobranie zabiegu do moich potrzeb. Bezpiecznie, fachowo, relaksacyjnie. To moja pierwsza wizyta i na pewno wrócę.

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Salon Kosmetyki Profesjonalnej PureBeauty Sylwia Pichlak

Inne

Śrutowa 14 / LU2, 50-256 Wrocław
5.0

Zabieg oczyszczania sprawił, że skóra jest rozjaśniona i wyraźnie zmniejszyły się blizny, przy tym świetny efekt nawilżenia. Bardzo dziękuję i pozdrawiam! :)

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Kosmetologia Estetyczna - Rychlewska

Inne

Środkowa 3a, 53-662 Wrocław
5.0

Pani Paulina to super profesjonalistka, a przy tym bardzo ciepła osoba, która zawsze wysłucha potrzeb klienta i dobierze odpowiedni zabieg. Zamykanie naczynek choć trochę bolesne, jest bardzo skuteczne, a efekty widać od razu. Polecam całym sercem!

Miss of Spa

Miss of Spa

Inne

aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław
5.0

Masaż był wykonany profesjonalnie, tym razem ograniczony do odcinka szyjnego - który mam bardzo napięty. Pani Ola stanęła na wysokości zadania i dzięki wizycie poczułam ogromną ulgę w kręgosłupie.

Nailashes i Marlena Wiatrak makijaz permanetny

Nailashes i Marlena Wiatrak makijaz permanetny

Inne

Bolesława Drobnera 36, 50-501 Wrocław
5.0

Makijaż permanentny na najwyższym poziomie :) skończyło się na jednej pigmentacji bez konieczności korekty 😍 zero bólu ! Strach ma wielkie oczy warto :)!

INSTYTUT MEDIKA

INSTYTUT MEDIKA

Inne

Kruszwicka 8a, 53-652 Wrocław
0.0
Brak opinii

Gabinet oferuje szereg zabiegów na twarz, uwzględniając każdy rodzaj cery w każdym wieku, zarówno dla pań jak i panów. Oferujemy pełen zakres usług kosmetologii leczniczej i medycyny estetycznej. Aby chronić i poprawiać kondycję skóry, skuteczny program pielęgnacyjny powinien się skła

Skinlogica

Skinlogica

Inne

Namysłowska 2A, 50-304 Wrocław
0.0
Brak opinii

Skinlogica – Kosmetologia i Laseroterapia to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i komfort życia. Indywidualne podejście do każdego pacjenta jest dla nas kwestią honorową! Wierzymy, że tylko szczera chęć pomocy i więź między pacjentem oraz poznanie jego po

Salony z podobnych kategorii

Well Center Club

Well Center Club

Inne

Rychtalska 7, 50-304 Wrocław
0.0
Brak opinii

Well Center Club to Kobiece Centrum Samodoskonalenia. Zapraszamy każdą z Was do unikatowej przestrzeni w centrum Wrocławia, gdzie poczujesz się jak wśród przyjaciół. Znajdziesz u nas wyjątkową atmosferę i nie ważne, czy odwiedzisz nasz Gabinet Dietetyczny, Pracownię Beauty czy zapiszesz

Salony z tej samej miejscowości

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Wrocławski Golibroda Barber Shop

Barber

Stanisława Dubois 23, 50-207 Wrocław

Chłopaki robią naprawdę solidną robotę. Za każdym razem, jak zdarzy mi się skorzystać z usług innego salonu gdzieś w Polsce, wracam tutaj ze łzami w oczach z prośbą o ratunek. Nigdy się nie zawiodłem. Pełen profesjonalizm i unikalna atmosfera. Gorąco wszystkim polecam.

Pedicure Bar

Pedicure Bar

Paznokcie

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław

Pani Marcelina prowadzi mnie już kilka miesięcy, po każdym zabiegu widzę poprawę statnu skóry. Za każdym razem opowiada o kosmetykach, których używa i ich działaniu. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy. Wszystkie zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie i z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny. Jestem bardzo zadowolona!