Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Warszawa Ursynów

Płatności online
Bezpieczny salon
ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Inne

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Po serii 5 zabiegów mezoterapii widzę dużą poprawę w kondycji mojej skóry. Pani Patrycja robi mezoterapię tak sprawnie i delikatnie, że na spokojnie następnego dnia można iść do pracy.

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Urody Na Uboczu - zarezerwuj wizytę

Salon Urody Na Uboczu

Inne

Na Uboczu 14, 02-791 Warszawa
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam niezmiennie masaże w salonie Na Uboczu. Poddaję się serii masaży głównie ze względu na problemy z kręgosłupem. Po każdej kolejnej wizycie czuję się coraz lepiej. Polecam również strzyżenie damskie u pani Leny - pełen profesjonalizm, a fryzura była zgodna z moimi oczekiwaniami.

SanoMedica Ursynów - zarezerwuj wizytę

SanoMedica Ursynów

Inne

Wawrzyńca Surowieckiego 2, 02-785 Warszawa
4.99

Profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt i miła, kameralna atmosfera. Seria zabiegów manualnych + laser i prądy bardzo pomogły mi na powracające stany zapalne i ostre bóle szyi, poprawił się też zakres ruchu głowy. Polecam!

Bezpieczny salon
MEDICA SPA - zarezerwuj wizytę

MEDICA SPA

Inne

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
Bezpieczny salon

Miałam wykonywana karboksyterapie na pośladki przez p. Dorote. Już po drugim zabiegu rozstępy są mniej widoczne. Zaczęły się zmniejszać, jakby zostały przerwane. A warto podkreślić, ze ma bardzo stare, białe rozstępy. Zabieg nie jest może przyjemny, ale nie jest tez bardzo bolesny. Dość szybko się go wykonuje i nie ma zbyt wygórowanej ceny.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Studio Figura Ursynów - zarezerwuj wizytę

Studio Figura Ursynów

Inne

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83, 02-722 Warszawa
4.98
Płatności online
Sprzedaż bonów

W Studio Figura Warszawa Ursynów otrzymasz kompleksowy program odchudzania i modelowania sylwetki. Jest to sprawdzony w 200 gabinetach w Polsce sposób 5ciu kroków do osiągnięcia wymarzonej figury: 1. Szczegółowy wywiad pozwala nam na poznać Twoje nawyki żywieniowe, aktywność fizyczną ora