Medycyna estetyczna Warszawa Śródmieście

Beauty You by Agnieszka Serafin

Beauty You by Agnieszka Serafin

Inne

Al. Wyzwolenia 9/28, 00-590 Warszawa
4.7

Chwila wytchnienia raz na jakiś czas przyda się każdej kobiecie. Właśnie z myślą o kobietach - również o Tobie! - powstał nasz salon. Tutaj możesz zadbać o swój wygląd, ale co ważniejsze - zrelaksować się i wreszcie odpocząć. Zajmiemy się Tobą od stóp do głów. W naszej ofercie znajdzie

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Inne

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Bardzo polecam! Pani Ewa kosmetyczka jest świetną profesjonalistką!Jestem szalenie zadowolona z zbiegu kosmetycznego.Pani Ewa doradziła mi też kosmetyki do stosowania w domu,bym mogła dalej cieszyć się dobrym wyglądem osoby 50+ :-).

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Inne

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

Pani Ola była bardzo dokładna i bardzo miła w trakcie zabiegu! Opowiedziała dokładnie o wszystkim co dotyczyło zabiegu i bardzo dbała o mój komfort w jego trakcie. Dziękuję!

Jolanta Dąbrowska Instytut Urody

Jolanta Dąbrowska Instytut Urody

Inne

Poznańska14/12, 00-680 Warszawa

Na efekty końcowe chyba trzeba poczekać ale już teraz zniknęły mi zapadnięte okolice policzków. Nie wiem czy to opuchlizna czy tak już zostanie. Miałam już kilka mezoterapii ale ta bolała niemiłosiernie. Jeszcze rano po zabiegu bolała mnie twarz kiedy nakładałam podkład. Wierzę , ze ból się opłacił. Ocenimy za kilka tygodni.

Nail Room

Nail Room

Inne

Zygmunta Słomińskiego 7, 00-195 Warszawa
5.0

Pani Aneta bardzo dobra firma 💪🏻 Mani wykonany dokładnie, bez niedomalowań, każdy paznokieć ten sam kształt, lakier położony równo, koniec paznokcia zabezpieczony:) Bardzo miła i dokładna osoba. Polecam tą Panią :)

Beauty Address

Beauty Address

Inne

Inflancka 4B Gdański Buissnes Center Budynek C, 00-189 Warszawa

Przemiła kompetentna obsługa klienta/pacjenta. Szczegółowo zrobiony wywiad, niezwykle konkretne wyjaśnienie na czym będzie polegał zabieg i jak będzie przebiegał. Dokładne zalecenia po zabiegu. Wszystko w przyjaznej i totalnie bezstresowej atmosferze. Na pewno wrócę do kliniki i polecę innym :)

Klinika Essence

Klinika Essence

Inne

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa

Jest dobrze ale powinnam była poprosić jednak o większe wygładzenie czoła. Teraz wygląd jest bardziej naturalny. Nie ma efektu nieruchomego czoła ale gdy przy niektórych ruchach twarzy zmarszczki są dość widoczne. Pani Doktor bardzo miła. W sposób fachowy ale przystępny dla laika tłumaczy zabieg i efekty. Polecam