Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Warszawa Mokotów

HAIRMATE.Mokotów - zarezerwuj wizytę

HAIRMATE.Mokotów

Inne

Naruszewicza 30, lok.U7, 02-627 Warszawa
Sprzedaż bonów

Asia zrobiła wywiad, aby zrozumieć moje oczekiwania. Zaproponowała 2 rozwiązania i strasznie się cieszę, że jej zaufałam. Kolor jest świetny, włosy delikatne. Cierpliwie i z uśmiechem na ustach wytłumaczyła zasady pielęgnacji. Do tego jest mega miła i kontaktową osobą. Asia jak to czytasz to pełna profeska we wszystkim. Dzięki i do zobaczenia :)

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
4.96

To, co robi Pani Ira (i nie tylko Ona, ale dzisiaj trafiłam ponownie w Jej ręce), to nie tyle nawet profesjonalizm najwyższej próby, ale wręcz sztuka. Niezmiennie wychodzę zadowolona w 200%, z planami na kolejne zabiegi. POLECAM!

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
Bezpieczny salon

Fala uderzeniowa to skuteczna metoda walki z celulitem, ale także pomoc w problemach stawowych. Obecność pani Marty jest cudownym dodatkiem minimalizującym ból towarzyszący zabiegowi.

Fryzma & Kosma - zarezerwuj wizytę

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Pani Ewelina jak zwykle fachowo i bezbłędnie "pozbawiła" mnie włosów. A trzeba przyznać, że troszkę zaroślami😀 Fryzura odtworzona i wyszłam szczerze zadowolona.

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Inne

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wspaniała i profesjonalna opieka Pani Ani i Emilii Lubię jak mam wszystko wytłumaczone co się dzieje, dostałam tez wskazówki co robić w domu ;) Wracam z przyjemnością za miesiąc

Clarins Beauty Spa - zarezerwuj wizytę

Clarins Beauty Spa

Inne

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon

Zdecydowalam sie na zabieg Alma - wspanialy efekt juz po pierwszym zabiegu! Polecam dla Pań, ktore chca w szybkim czasie pobudzic uwalnianie wody z organizmu i ujedrnic skore. Wizyta u Pani Katarzyny to bylo wyjatkowe doświadczenie - merytoryczna rozmowa, kompleksowe podejscie do potrzeb klienta.