Przejdź do głównej zawartości

Usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień Warszawa Mokotów

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
Bezpieczny salon

REWELACJA ! KAŻDA KOBIETA POWINNA MÓC SKORZYSTAĆ Z ZABIEGÓW OFEROWANYCH PRZEZ CE-CE! KAŻDA POWINNA MÓC WYBRAĆ SIĘ NA ZABIEGI DO PANI SABRINY ORAZ PANI MARTY! MNIE TE WIZYTY POMAGAJĄ CZUĆ SIĘ DOBRZE I OSZCZĘDZAJĄ MÓJ CZAS, KTÓRY MOGĘ WYKORZYSTAĆ NA COKOLWIEK ZECHCĘ!

VellaNova - zarezerwuj wizytę

VellaNova

Inne

Pory, 61, lok. U-1, 02-757 Warszawa
4.98

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w tym gabinecie😊 Skóra po laserze wygląda świetnie. Z kriolipolizy korzystałam wiele razy w innych gabinetach a tak naprawdę pierwszy raz widziałam efekt i to po jednym zabiegu💪 Mają bardzo dobry medyczny sprzęt więc szczerze polecam.

 Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek - zarezerwuj wizytę

Anclara Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Inne

ul. Puławska 136 lok. 61, 02-624 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Bardzo miła atmosfera. Profesjonalna obsługa. Pani doktor Sabina przemiła osoba. Zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam 👍😊

Spa 43  - zarezerwuj wizytę

Spa 43

Inne

ul. Żaryna 5 lok. 43 (klatka E), 02-593 Warszawa
4.95

Poddałam się ostatnio laserowemu zabiegowi zagęszczania włosów laserem Fotona. Zabieg był bezbolesny. Po zabiegu zauważyłam,że mniej włosów mi wypada podczas mycia i szczotkowania a to był dopiero 1 zabieg😳 Już nie mogę doczekać się całej serii ♥️ Zdecydowanie polecam świetny zabieg i super miejsce 💋

VIMED BEAUTY - zarezerwuj wizytę

VIMED BEAUTY

Inne

Czerniowiecka, 9, 02-705 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Moje kolejne oczyszczanie wodorowe!!! Jednak pierwsze po lockdown. Pani Edyta jest cudowna!! :) Czekałam na ten zabieg. Trochę się bałam :) ale Pani Edyta zadbała o bezpieczeństwo i o komfort :) Bardzo dziękuję! Wracam za kilka tygodni :) Pozdrowienia dla całego zespołu!

Salony z podobnych kategorii