Usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień Warszawa

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Jak zawsze wrócilam zrelaksowana i zadowolona po zabiegu u Pani Ani, zgodnie z zaleceniami nie nakladalam już dzis makijazu po zabiegu, teraz widzę jak niesamowity efekt pojawił się po dzisiejszym Zaffiro! Gladka ujedrniona buzia. Zdecydowanie powtórzę tę procedurę w przyszłosci. Dziękuję🙂

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Inne

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Inne

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

Pani Agata i Pani Kasia to duet godny polecenia!!! Z Panią Agatą moja cera jest w coraz lepszej kondycji, a z Panią Kasią pozbywam się kolejnych znamion z mojej twarzy w tak prosty sposób! Super!!!

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

Jestem 3 tygodnie po zabiegu. Efekt jest idealnie taki jak chciałam: delikatne powiększenie ust z lekkim podniesieniem kącików. Niestety znieczulenie trzymało mnie bardzo długo-ok. 8h co było niekomfortowe.Następnym razem wybiorę maść. Rozległe zasinienie ustąpiło po 7 dniach od zabiegu. Na pewno zabieg ten powtórzę.

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Inne

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa

Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Uprzejme powitanie klienta od samego wejścia, propozycja kawy bądź herbaty, zachowanie pełnej higieny podczas zabiegu, podanie wszystkich istotnych informacji przed i po zabiegu, traktowanie pacjenta z wielkim szacunkiem i zrozumieniem.

AB STUDIO

AB STUDIO

Inne

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Sam zabieg nie przypadł mi do gustu, ale podejście do klientki, profesjonalizm i rzetelna wiedza personelu jak najbardziej. Bardzo miłe miejsce i myślę, ze jeszcze nie raz tam trafie.

So Chic Beauty Bar

So Chic Beauty Bar

Inne

Garażowa 5, lokal U3, 02-651 Warszawa

Zazwyczaj chodzę na manicure do Vlady ale dzisiaj wyjątkowo trafiłam w ręce Elizy. Trochę się obawiałam, bo nikt nie robi tak dobrze moim paznokciom jak Vlada, ale zupełnie niepotrzebnie! Eliza poradziła sobie świetnie i paznokcie wyglądają idealnie jak zawsze po wizycie w So Chic Beauty Bar.