Przejdź do głównej zawartości

Usuwanie blizn, rozstępów, przebarwień Poznań

Poznański Instytut Kosmetologii - zarezerwuj wizytę

Poznański Instytut Kosmetologii

Inne

Święty Marcin 51, 61-806 Poznań

Masaż relaksacyjny świetny . Moja dziewczyna zadowolona, ja zadowolony, to na pewno nie jest nasz ostatni masaż w tym salonie. Pozdrawiamy w szczególności panie masażystki ;) polecamy

W O N D E R L A N D - zarezerwuj wizytę

W O N D E R L A N D

Inne

28 Czerwca 1956 r. 384, 61-441 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo polecam wizytę u Patrycji! To pierwsza fryzjerka, która znalazła czas, by opowiedzieć w jaki sposób powinnam pielęgnować włosy i jakie cięcie pomoże mi moje włosy.. ujarzmić :) Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo, a finalny efekt, jaki pojawił się na mojej głowie jest ekstra. Od razu umówiłam się na kolejną wizytę. Polecam! :)

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Inne

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dobrze spędzony czas. Widać efekt zabiegu pneumatic,który jest wykonywany z dużą starannością. Pani Zuzia posiada duży zasób wiedzy, który potrafi przekazać klientowi. Dodatkowo przyszła wcześniej, abym zdążyła do pracy. Dziękuję :)

Salamandra Beauty Institute - zarezerwuj wizytę

Salamandra Beauty Institute

Inne

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
Bezpieczny salon

Polecam! 100% profesjonalizmu. Pani Magda wyjątkowo miła i przystępna- obchodziła się ze mną jak z przysłowiowym "jajkiem". Jestem zachwycona podejściem do mnie jako klienta- wszystkie wątpliwości i pytania , uzyskałam wszelkie odpowiedzi. szczerze polecam wszystkim którzy chcą skorzystać.

Fizjo-Med - zarezerwuj wizytę

Fizjo-Med

Inne

Armii Poznań 31, 62-020 Swarzędz
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Bardzo miła obsługa,czystość wszech obecna.Terminy zabiegów dostosowano do moich sugestii.W czasie zabiegów czułam że jestem najważniejsza, cała uwaga była skoncentrowana na mnie .