Odmładzanie i modelowanie twarzy Wrocław

Bionika Urody

Bionika Urody

Inne

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław

Piękne wnętrza, zaangażowany zespół, miła atmosfera. Pani Paulina posiada dużą wiedzę z zakresu pielęgnacji twarzy, świetnie wprowadza w stan relaksu, bardzo dobry masaż. Idealny zabieg dla zapracowanych, którzy szukają dobrych efektów i chwili wytchnienia. Polecam Panią Paulinę.

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Inne

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

Green Tea Spa

Green Tea Spa

Inne

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław

Pierwszy raz korzystałam z zabiegów na twarz w green tea spa, więc byłam pod wrażeniem widoku nad głową. Sam zabieg dobrze dobrany, dostosowany do prawdziwych potrzeb skóry (A nie tylko tych wymyslonych). Wszystko wytłumaczne, efekty zgodne z oczekiwaniami, na każdym kroku dbanie o komfort klientki. Bardzo trafiony prezent.

Totalook

Totalook

Inne

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
5.0

Pani Ola to profesjonalistka. Wykonuje zabiegi bardzo dokładnie i starannie i zawsze jestem zadowolona z jej pracy. Będąc pod jej opieką odpoczywam, bo wiem ze wszystko zrobi super!!!...a depilacja woskiem to w jej wykonaniu szybki i prawie bezbolesny zabieg :) Gorąco polecam!!!