Przejdź do głównej zawartości

Odmładzanie i modelowanie twarzy Warszawa Wola

Płatności online
Bezpieczny salon
Relax in SPA  - zarezerwuj wizytę

Relax in SPA

Inne

Sienna 86/3, 00-815 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Standardowo spotkanie spełniło moje oczekiwania. Zabiegi zostały dostosowane do potrzeb letniej skóry (opalenizna ). Skóra została nawilżona i odżywiona. Polecam.

Beauty Place - zarezerwuj wizytę

Beauty Place

Inne

Księcia Janusza 62, 01-452 Warszawa
4.97

Lipoliza twarzy to rewelacyjny zabieg! W moim przypadku po znacznej utracie wagi, pozostały mi tzw. chomiki, których w żaden sposób nie mogłem się pozbyć, dopiero zabieg lipolizy pomógł mi znacząco zredukować tłuszcz w tej okolicy. Właśnie wykonałem drugi taki zabieg! Serdecznie polecam osobą, które chcą wyszczuplić swoją buzię.

Bezpieczny salon
Sharley - Medical Clinic & Day SPA - zarezerwuj wizytę

Sharley - Medical Clinic & Day SPA

Inne

aleja Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Mam absolutne zaufanie do dr Zwolinskiej - wszystkie zabiegi polecane i wykonane przez nią dają oczekiwany naturalny efekt, dzięki któremu wyglądam młodziej i korzystniej ale nadal jak ja. Zabieg przebiegł w miłej atmosferze, wszystko zostało dokładnie omówione i wyjaśnione. Efekt wspaniały!

Open Clinic - zarezerwuj wizytę

Open Clinic

Inne

Dzielna 72/ U8, 01-029 Warszawa
4.98

Skorzystałam z serii 3 zabiegów-ale widoczne ujędrnienie skóry było już po pierwszym. Nie sądziłam że można uzyskać takie efekty. Warto od czasu d czasu zrobić coś dla siebie - nie żałuję. Poza tym sam zabieg jest dość przyjemny. Wszystko trzeba robić systematycznie no i dbać o siebie nacodzień.

Płatności online
Bezpieczny salon
JETSET SPA BEAUTY - zarezerwuj wizytę

JETSET SPA BEAUTY

Inne

Grzybowska 63, hotel Hilton, 00-844 Warszawa
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Uwielbiam to miejsce za profesjonalizm i wspaniała atmosferę. Miałam przyjemność poznać Panie Olene i Olę i obie gorąco polecam! Zawsze wychodzę zrelaksowana i zadbana 🥰

Płatności online
Bezpieczny salon
MK_Beauty_Room - zarezerwuj wizytę

MK_Beauty_Room

Inne

aleja "Solidarności" 155 / 7, 00-877 Warszawa
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam wizytę w MK Beauty Room. Do salonu trafiłam kilka miesięcy temu w celu poprawienia jakości skóry i spłycenia blizn. Efekty są niesamowite! Skóra jędrniejsza, bardziej nawilżona a blizny widocznie spłycone. Przy okazji zabiegów zawsze można liczyć na miłą rozmowę i profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji. :) Dziękuję!