Odmładzanie i modelowanie twarzy Warszawa

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
170 opinii

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
15669 opinii

Jak zawsze wrócilam zrelaksowana i zadowolona po zabiegu u Pani Ani, zgodnie z zaleceniami nie nakladalam już dzis makijazu po zabiegu, teraz widzę jak niesamowity efekt pojawił się po dzisiejszym Zaffiro! Gladka ujedrniona buzia. Zdecydowanie powtórzę tę procedurę w przyszłosci. Dziękuję🙂

NEWLOOK's Institute

Inne

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1382 opinie

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.

Kosmetologia ESTETI-MED

Inne

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa
5.0
897 opinii

Pani Adrianna podczas trzech wizyt doprowadziła moją cerę do pięknego stanu! Nie przypuszczałam, że naczynka, które były moim wielkim kompleksem można raz a dobrze usunąć. Szybko, profesjonalnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Inne

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1641 opinii

miła wizyta,, wyczerpujące informacje o zabiegu, taki zabieg wykonywano mi po raz pierwszy, więc nie mam skali porównawczej co do profesjonalizmu wykonania, co do powstawania efektu po zabiegu to będzie można to ocenić za co najmniej dwa miesiące (tak mnie poinformowano) pozdrawiam Jolanta

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
366 opinii

To była moja kolejna wizyta w La Guèl i po raz kolejny spotkałam się z miłą atmosferą od momentu wejścia do kliniki, a sam zabieg został przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób, pani Justyna wie doskonale jak w najlepszy sposób zadbać o swoje klientki, dziękuję <3

Fryzma & Kosma

Inne

Bruna 34, 02-523 Warszawa
5.0
701 opinii

Bardzo dziękuję Pani Irenie, że pokazała mi, że z moimi włosami, można zrobić coś nowego, że umiała fachowo doradzić i zaproponować kompletną zmianę. Jestem zadowolona z fryzury i koloryzacji.

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Inne

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
5.0
480 opinii

Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanych i wykonanych zabiegów. Czułam, że jestem w dobrych rękach - pani Angelika to profesjonalistka o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Wizyta w salonie była prawdziwą chwilą relaksu. Z pewnością wrócę na kolejną :)