Odchudzanie i modelowanie sylwetki Warszawa

Bonzai SPA beauty & more

Bonzai SPA beauty & more

Inne

Aleja Wilanowska 364 lok u 4, 02-665 Warszawa

Zabieg wykonany profesjonalnie w relaksacyjnej, klimatycznej atmosferze + duża wiedza Pani Katarzyny, sprawiły, że chce się wrócić:) Po zabiegu twarz gładka, wypoczęta i rozświetlona. Dziękuję:)

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Marta jest bardzo skromna, mimo, że ma powodu do tego, aby być z siebie dumną, bo jest perfekcyjna i wyuczona w zabiegach, które wykonuje. Sabrinka to dusza człowiek, co idzie w parze z jej wiedzą i umiejętnościami. Życzyłabym sobie, aby wszyscy, niezależnie od tego, czym się zajmują, przykładali się do swoich obowiązków, tak jak one

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Inne

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

personel przygotowany do pracy, cenię sobie przekazywanie przez Panie szczegółowych informacji podczas zabiegu o wykonywanym zabiegu, czekam na elastyczne podejście Szefowej w stosunku do złożonego przeze mnie zapytania

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Inne

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Skorzystałam z zabiegu sezonowego, który dobrze nawilża twarz. uzupełnieniem zabiegu był masaż twarzy oraz szyji i karku specjalnym masażerem, który cudownie relaksuje i rozluźnia napięcia mięśniowe. Polecam zabieg wszystkim niezależnie od wieku.

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Inne

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Pani Agata sympatyczna miła,I bardzo silna😉uwielbiam endermologie w jej wykonaniu zawsze jestem mega zrelaksowana. Bardzo pracowita pszczółka. Polecam salon bo oprócz milej atmosfery pozostała część załogi bije na głowę sympatycznoscia i uśmiechem!

Esti Life

Esti Life

Inne

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa

Endermologia to jeden z moich ulubionych zabiegów, który łączy przyjemne z pożytecznym. Po pierwszej serii miałam 3 cm mniej w talii i po 1,5 cm mniej w obwodzie ud. Skóra jest gładsza i bardziej naprężona ( jakby zgęstniała). Razem z dietą i ćwiczeniami robi cuda.

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa

Thermolifting Lavatron wykonany w niezwykle przyjemnych warunkach. Krem chronił przed podrażnieniami skóry, a efekty po zabiegu były widoczne od razu. Polecam zabieg :)

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

Pierwsza wizyta dzięki Pani Marii przebiegła w przesympatycznej atmosferze 🙂 Zabieg, przeprowadzony bardzo profesjonalnie, zdecydowanie spełnił moja oczekiwania 👌🏻 Miejsce urządzone na wysokim poziomie, ale nie przytłacza 😌 tak więc zdecydowanie będę tu stałą klientką 😉