Przejdź do głównej zawartości

Odchudzanie i modelowanie sylwetki Gdańsk

R. SMARZ Professional Hair - zarezerwuj wizytę

R. SMARZ Professional Hair

Inne

Szymanowskiego 2, 80-280 Gdańsk
Bezpieczny salon

Jestem zachwycona! Pierwszy raz ktoś tak profesjonalnie potraktował moje włosy. Wyglądają teraz zdrowo i świetnie się układają. W tym salonie nie ma pośpiechu, wszystko jest wykonywane z dużą dokładnością od nałożenia farby, do mycia i nakładania maski. Polecam bardzo Panią Kalinę i już na pewno nie pójdę farbować do żadnego innego salonu.

KASHMIR SPA Malwina Markowska - zarezerwuj wizytę

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Inne

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Kashmir Spa jak zwykle spełniło moje oczekiwania. Profesjonalne podejście do klienta, fachowa wiedza oraz wykonanie zabiegu. Jestem dosyć wymagającym klientem, więc jeśli polecam jakieś miejsce to faktycznie jest godne polecenia. Pozdrawiam i do zobaczenia podczas następnej wizyty :)

Centrum Zdrowia i Urody MAM - zarezerwuj wizytę

Centrum Zdrowia i Urody MAM

Inne

aleja Rzeczypospolitej 4, 80-369 Gdańsk
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

przemile miejsce, wspanialy koncept! cierpliwa pani w fajnie wyposazonej bawialni (pani Olu, dziekuje!), pieknie zrobione rzesy i pedicure. polecam rowniez w oparciu o zachwyty slyszane podczas zabiegow od pań obok, super!

Good Luck Club  - zarezerwuj wizytę

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona, teraz mój uśmiech jest piękny :) Kolor zębów bardzo dobrze dobrany -biel naturalna. Wiedza i profesjonalizm Pana Doktora, fachowe wsparcie i życzliwość Asystentki zasługują na wielkie uznanie. Dziękuję i polecam !

ECOSFERA - HELSE MEDICA - zarezerwuj wizytę

ECOSFERA - HELSE MEDICA

Inne

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
Bezpieczny salon

Miałam wykonywany zabieg wałów okołopaznokcjowych .Obsługa przed,w trakcje jak i po zabiegu bardzo miła i profesjonalna.Pani Jola po zabiegu nadal pełni opiekę nie zostawia pacjenta samemu -sobie. Polecam i bardzo dziękuję za troskliwą opiekę. Maria.

Salon Kosmetyczny Petite Perle - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Inne

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk
4.94

Super obsługa od początku do końca bardzo sympatycznie i uprzejmie, obie usługi wykonane z dbałością o szczegóły :) Pani Barbara odpowiedziała na każde z moich pytań, rozwiewając absolutnie najmniejsze wątpliwości. Pełny profesjonalizm! Serdecznie polecam i na pewno wrócę po więcej!