Przejdź do głównej zawartości

Odchudzanie i modelowanie sylwetki

Wiosną większość z nas zaczyna porządkowanie swoich szaf. Wyciągamy zwiewne letnie sukienki i krótkie spodenki. Aby jednak garderoba ta wyglądała na nas dobrze, warto wziąć pod lupę również swoje ciało. Przez zimę często nie zwracamy na nie zbyt bacznej uwagi, więc kilka nadprogramowych kilogramów może „wpaść” nie wiadomo kiedy. Zaniedbana skóra nie jest tak sprężysta i elastyczna, jakbyśmy chciały, a nagromadzony tłuszczyk może przysporzyć nam niemało kompleksów. Dlatego warto przed latem o tym pomyśleć. Zbawienne dla naszego ciała będą profesjonalne zabiegi polegające na odchudzaniu i wymodelowaniu sylwetki. Warto z nich skorzystać, gdyż efekt, jaki uzyskamy, może wprawić nas i innych w zachwyt.

Pokaż w mojej okolicy »
Odchudzanie i modelowanie sylwetki

Jak szybko wyszczuplić ciało?

Kiedyś odchudzanie wiązało się ze stosowaniem długotrwałej, restrykcyjnej diety oraz intensywnymi, wyczerpującymi treningami. Dziś mamy to już za sobą. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy uzyskać zdumiewające efekty już po jednym, trwającym kilkanaście minut zabiegu.

Wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą lasera

Dzięki laserowi uzyskamy efekt podobny do liposukcji, jednak w tym przypadku zabieg jest mniej inwazyjny i zdecydowanie bardziej przyjemny. Polega on na rozbiciu cząsteczek tłuszczu dzięki wiązkom światła wytwarzanym przez laser. Rozbity tłuszcz wędruje do wątroby i nerek, gdzie w naturalny sposób zostaje usunięty z organizmu.

Wykorzystanie ultradźwięków

Na tę metodę wyszczuplania decyduje się coraz więcej kobiet. Dzięki ultradźwiękom rozerwaniu ulegają błony śluzowe, a tłuszcz przemieszcza się do przestrzeni komórkowych. Stamtąd poprzez układ limfatyczny zostaje usunięty z organizmu.

Metoda oparta na zamrażaniu

Jest to bardzo skuteczna, a co najważniejsze bezbolesna metoda pozbycia się zbędnego tłuszczu. Zabieg polega na masowaniu specjalną głowicą tych okolic ciała, które chcemy wymodelować. Podczas masażu komórki tłuszczowe zostają zamrożone, a następnie rozbite poprzez działanie fal akustycznych. Efekt może nas pozytywnie zaskoczyć.

Cena odchudzania i modelowania sylwetki

Zabieg pozbycia się niechcianego tłuszczyku nie należy do najtańszych. W zależności od tego, którą metodę wybierzemy, ceny mogą wahać się od 160 złotych nawet do 3 tysięcy.