Mezoterapia Warszawa

SKIN CARE By Boska

SKIN CARE By Boska

Inne

Grzybowska 39 / lok 305. 3 piętro klatka A, 00-855 Warszawa

Karolina jest cudowna! Dobiera zabiegi indywidualnie i do tego trafnie! Ja oceniam najwyżej jak się da💜🧡💛 polecam z czystym sumieniem, a na moją dobra opinie trzeba zapracować😎

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Babalab - centrum depilacji

Babalab - centrum depilacji

Inne

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa

Profesjonalizm, nowoczesne wnętrze, sprzęt najwyższej jakości oraz to co powinno być najważniejsze - przyjazna i serdeczna atmosfera - aż nie chce się opuszczać tego magicznego miejsca!Polecam serdecznie

Salon kosmetyczny Och Beauty

Salon kosmetyczny Och Beauty

Inne

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Polecam. Zabieg nie jest inwazyjny, więc nie spodziewałam sie spektakularnych efektów, a kondycja skóry poprawiona i oto chodziło.

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Pani Doktor jak zawsze perfekcyjnie wykonała zabieg z wprowadzeniem nici - następnego dnia, po przypudrowaniu nie widać dopiero co zrobionego zabiegu i mogę absolutnie bez stresu brać udział w codziennym życiu. Oczekiwane skutki już widoczne, choć efekt każdego dnia będzie się jeszcze poprawiał -super!

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Inne

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

Bardzo polecam! Pani Ewa kosmetyczka jest świetną profesjonalistką!Jestem szalenie zadowolona z zbiegu kosmetycznego.Pani Ewa doradziła mi też kosmetyki do stosowania w domu,bym mogła dalej cieszyć się dobrym wyglądem osoby 50+ :-).

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Inne

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Twarz przed zabiegiem Dermapen w rękach Pani Kasi Sosnowskiej jest profesjonalnie przygotowana i zaopiekowana. Po zabiegu nie ma żadnych zasinień, łuszczy się równomiernie. Polecam Dermapen u p. Kasi Sosnowskiej🙂👍

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Inne

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

Cudowna Pani Michalina ! Przemiła i bardzo kontaktowa. Idealnie rozumie potrzeby klienta a przy tym jest niezwykle delikatna i nie ciągnie za włosy. Bardzo długo szukałam fryzjera idealnego dla mnie i w końcu się udało :) Poza tym cudowna atmosfera w salonie i bardzo miła obsługa ;) polecam ❤️

Kulisy Urody

Kulisy Urody

Inne

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa

Pani Ania to profesjonalista - potrafi dobrze określić problemy skórne i dobiera odpowiednie zabiegi. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Pani Ania dobrze wie, jaki skład mają kosmetyki na których pracuje oraz zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśni Klientowi. Polecam zabiegi u Pani Ani.

My Beauty Bar

My Beauty Bar

Inne

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa

Zastanawiałam się od czego zacząć opinię. którą długo zwlekałam, ale w zasadzie jedyne od czego mogę zacząć to.. Jeżeli ktoś jeszcze (ale to niemożliwe) nie był w My Beauty Bar, nie poznał fantastycznych babek, które tworzą to cudowne miejsce ten trąba!

Kosmetologia ESTETI-MED

Kosmetologia ESTETI-MED

Inne

Ogrodowa 7, 00-893 Warszawa

Polecam zabiegi wykonywane przez panią Iwonę. Mezoterapia to odżywienie, napięcie, ujędrnienie skóry. A więc wszystko to, co sprawia, że kobieta wygląda promiennie. Bardziej spektakularne rezultaty przychodzą po pewnym czasie... musimy zrobić serię zabiegów... więc cierpliwie czekam na efekty :-).

Centrum Urody Feniks

Centrum Urody Feniks

Inne

Batalionów Chłopskich 87 lok. U5, 01-307 Warszawa (Bemowo)

Wszytkie zabiegi u Pani Asi wykonywane są z wielką starannością i dokładnością. Nic nie jest wykonane bez uprzedzenia. Wszytko jasno wyjaśnia. Po depilacji nigdy nie wychodzę poparzona woskiem, z podrazniona skórą ani, brudna z resztek wosku. Żaden włos nie umknie ;) Pani Asi. Gorąco polecam. I zawsze wracam na zabiegi do salonu Feniks.