Mezoterapia - szyja i dekolt Bielsko-Biała

431 wyników

Salony z podobnych kategorii

Estelium

Mezoterapia

Broniewskiego 39, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
816 opinii

Rzadko kiedy wystawiam komentarze ale muszę zrobić wyjątek gdyż w Państwa gabinecie jestem nie pierwszy raz i zawsze u Pani Marty jest super atmosfera profesjonalne podejście do mnie i mimo bolesnych zabiegów lubię do Was wracać.

Hand Park

Mezoterapia

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
538 opinii

Jak zwykle bardzo miła obsługa. Pani Iwonka jak zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Manicure wykonany bardzo starannie i profesjonalnie. Bardzo polecam. Dziękuje :)

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Mezoterapia

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
759 opinii

Pełen relaks, dobry nastrój, świetna atmosfera😁 i oryginalna fryzura! Dzięki Pani Natalio! Ps. To nie tylko salon fryzjerski... to miejsce, do którego wraca się jak bumerang😁

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Mezoterapia

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
106 opinii

Jestem bardzo zadowolona :) 1. Pełen profesjonalizm 2. Bardzo miła obsługa 3. Usługa wykonana w spokojnej, relaksującej atmosferze 4. Gabinet na wysokim poziomie, zadbany i czysty 5. Zabieg w świetnej cenie 6. Henna - idealny kolor dopasowany do mojego typu urody Jednym słowem POLECAM :)

Studio Urody Profesja

Mezoterapia

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
136 opinii

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Atelier-Mariposa

Mezoterapia

aleja Generała Władysława Andersa 8, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
170 opinii

Pani Dagmara profesjonalnie przeprowadziła mi zabieg 5d lifting twarzy i hennę. Jest osobą bardzo miłą , sympatyczną z dużą kulturą osobistą.Polecam to miejsce , gdyż pobyt tam jest czystą przyjemnością.

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody

Mezoterapia

Orzeszkowej 66, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
149 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, Pani Sylwia odpowiadała na wszystkie (liczne) pytania wyczerpująco, a i dodawała od siebie bardzo przydatne rady odnośnie pielęgnacji po zabiegu i sugerowała jakie powinny być kolejne kroki. Brwi zrobione bardzo starannie i bezboleśnie, całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie, czysta przyjemność :)

Golden Spa

Mezoterapia

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
62 opinie

Wizyta w Golden Spa była bardzo udanym prezentem od mojej siostry. Byłam tu pierwszy raz , ciekawe wnętrza i ten sufit, ale przede wszystkim zadowolona jestem z zabiegu wykonanego przez Panią Olę to był Paryski Szyk. Już zapisałam się na kolejną wizytę. Polecam Wszystkim