Mezoterapia - łydki

Zgrabne nogi to nie tylko piękne uda, czy zadbane kolana, to także smukłe i jędrne łydki. Niestety wiele z nas dotyka problem z odkładającą się w tym miejscu nadmierną tkanką tłuszczową, która szpeci naszą sylwetkę. Na dodatek sama dieta lub ćwiczenia nie zawsze pomagają, a jeśli już to jest to długotrwały proces. Dlatego czas to zmienić! Możesz mieć smukłe łydki szybciej, niż myślisz. Lekarstwem na zgrabne nogi jest zabieg mezoterapii.

Wybierz miasto

Pokaż w mojej okolicy »
Mezoterapia - łydki

Przebieg mezoterapii łydek

Zabieg polega na dostarczaniu skórze odpowiednich substancji leczniczych, które spalą tkankę tłuszczową, odżywią oraz uelastycznią skórę. Mieszaninę wprowadza się w głęboką warstwę naskórka, używając cieniutkich igieł lub fal radiowych. Podczas tego zabiegu liczy się precyzja. Substancje lecznicze posiadają w składzie m.in. kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy oraz L-karnitynę i kofeinę. Pożądany efekt polegający na uzyskaniu jak najlepszej kondycji skóry, można osiągnąć poprzez serię zabiegów. Ich ilość wyznacza specjalista, który określa ją na podstawie kondycji naszej skóry.

Mezoterapia łydki - co warto wiedzieć

Zanim udamy się na zabieg mezoterapii, warto zastosować się do kilku istotnych wskazówek. Po pierwsze, na kilka dni przed wykonaniem zabiegu, należy uszczelnić naczynia krwionośne poprzez zażywanie witaminy K. Po drugie, jeśli zażywamy leki na rozrzedzenie krwi, należy je odstawić. Po trzecie, powinniśmy zgłosić się na konsultację przed zabiegiem. Wywiad z pacjentem pozwoli lekarzowi na rozpoznanie sytuacji oraz dobór odpowiedniej mieszaniny.

Efekty mezoterapii łydek

Po zabiegu mezoterapii zyskujemy m.in.:

- elastyczną i jędrną skórę łydek,

- wysmuklenie łydek poprzez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej,

- lepsze mikrokrążenie,

- wyraźne nawilżenie skóry,

- napiętą i zregenerowaną skórę itp.

Przeciwwskazania do mezoterapii łydek

Zabiegu nie powinny wykonywać:

- kobiety ciężarne,

- osoby chore na cukrzycę,

- osoby ze skłonnościami do alergii,

- osoby ze stanami zapalnymi itp.

Koszt mezoterapii łydek

Za mezoterapię na łydki powinniśmy zapłacić w granicy 250 zł – 400 zł.