Mezoterapia igłowa - twarz Katowice

704 wyniki

NOIR kosmetologia i medycyna estetyczna

Mezoterapia

Opolska 4/2, 40-084 Katowice
5.0
31 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Efekt oszałamiający 😊 zarówno przy makijażu permanentnym jak również przy mezoterapii iglowej. Bardzo miła obsługa. Pełen profesjonalizm. Super atmosfera. Zdecydowanie polecam 😊😀

Kamona Armii Krajowej

Mezoterapia

Armii Krajowej 64, 40-657 Katowice
4.9
17 opinii

Ja Was uwielbiam i w związku z tym nie mam najmniejszego zamiaru pisać jakiegokolwiek komentarza. Jeżeli nie przestaniecie wysyłać tych wiadomości to przestanę do Was chodzić, przysięgam.

Salony z podobnych kategorii

GOLDEN SPA

Mezoterapia

Mikołowska 7, 40-066 Katowice
5.0
182 opinie

Stan cery po zabiegu znacznie się poprawił. Wcześniej myślałam nad zabiegiem z użyciem kwasów, ale Pani Marcjanna doradziła mi zamiast tego mezoterapię i miała rację. Do Pani Marcjanny chodzę również regularnie na zabieg przedłużania rzęs, które wyglądają pięknie i bardzo naturalnie. Szczerze polecam, z salonu zawsze wychodzę zadowolona :)

Centrum DER-MED

Mezoterapia

Aleje Korfantego 70, 40-161 Katowice
5.0
692 opinie

Obsługa na najwyższym poziomie: fachowa i profesjonalna. Zostałam dokładnie poinformowana o stanie mojej skóry, w jaki sposób zabieg zostanie wykonany, jakie kosmetyki zostaną do niego użyte. Sam zabieg był bardzo przyjemny i relaksujący. Po nim zostałam poinformowana o dalszym sposobie pielęgnacji cery. Zdecydowanie polecam!

Derma Lux Clinic

Mezoterapia

Zawiszy Czarnego 2, 40-872 Katowice
5.0
395 opinii

Miałam ogromną przyjemność skorzystania z zabiegu mezoterapii, która została wykonana przez Panią Katarzynę. Jestem bardzo zadowolona z samego zabiegu i efektów po zabiegu. Ponadto Pani Kasia posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejętność rozmawiania z klientem. Polecam salon w 100%, na pewno wrócę :)

Barocco Hair & Body

Mezoterapia

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
5.0
202 opinie

W Barocco Hair & Body w Katowicach świadczymy profesjonalne usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetologii jak i medycyny estetycznej. Pracują u nas styliści oraz kosmetolodzy posiadający wieloletnie doświadczenie, dzięki którym możecie Państwo liczyć na indywidualne podejście do Klienta oraz p