Mezoterapia Kraków

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
Bezpieczny salon

Pierwsza moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczona przebiegiem i efektem wykonywanych zabiegów (rzęsy i mezoterapia mikroigłowa). Wykonane bez pośpiechu, bez nieprzyjemnych odczuć i w miłej atmosferze. Zabiegi powtórzę w TYM właśnie gabinecie, bo widzę efekt po kilku dniach od ich wykonania. Polecam!!!

My Body Clinic

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków
Bezpieczny salon

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)

Sprzedaż bonów
Fenti Instytut Urody

Fenti Instytut Urody

Inne

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków
Bezpieczny salon

Wykonywałam w Instytucie Fenti osocze bogatopłytkowe - wampirzy lifting, którym jestem zachwycona! Wykonanie i działanie na twarzy to rewelacja, Jestem juz po 3 zabiegu i widzę znakomite efekty więc polecam!

Beauty M Studio Urody

Beauty M Studio Urody

Inne

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
Bezpieczny salon

Piękne paznokcie , dokładność i staranność u Pani Magdy to numer 1 Efekt po mezoterapii jest po prostu rewelacyjny , Pani Magda wszystko wyjaśni jak należy, Jej zaangażowanie i ogromna wiedza sprawiają że do tego salonu chce się wracać coraz częściej Polecam naprawdę warto !