Laseroterapia Warszawa

3658 wyników

NEWLOOK's Institute

Medycyna estetyczna

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1356 opinii

Hello, Thank you very much for the awesome treatment it has a very good effect. I'm charmed by Alexandra's professionalism, care and approach. My sincere thanks to her and the whole team.

Galeria Urody Wilanów

Medycyna estetyczna

Sarmacka 1B, 02-792 Warszawa
4.9
2852 opinie

Najlepsza ocena to ta od innych kobiet :) koleżanki zawsze mówią, że mam tak fantastycznie zrobione włosy że same mają chęć ściąć swoje :) a no i oczywiście ostatnio doszły też brewki u p. Basi (wkońcu są widoczne znad moich okularów) :)

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Medycyna estetyczna

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1593 opinie

Pełen profesjonalizm. Wizyta zawiera konsultację, dzięki której został zmieniony zabieg, ponieważ ten na który się zapisałam nie przyniósłby oczekiwanych efektów. Pani Magdalena przemiła. Sprawdziła stan mojej skóry i zaproponowała takie zabiegi, które pomogą w spełnieniu oczekiwań.

MEDICA SPA

Medycyna estetyczna

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1519 opinii

Najlepszy masaż jaki miałam w ciąży! Pani Dominika bardzo uważnie słucha klienta i wyczuwa miejsca, którymi należy się zająć. Czuję się jak nowonarodzona!

Clarins Beauty Spa

Medycyna estetyczna

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
268 opinii

Clarins to cudowne miejsce. Pełne spokoju, harmonii i życzliwości i co najważniejsze miejsce profesjonalistów.Zabiegi dostępne to nie tylko zabiegi upiększające, lecz także głęboko relaksujące i pozwalające na oderwanie się od szarej rzeczywistości. W trakcie mojego pobytu w SPA odpoczywam i nabieram blasku. Zawsze będę wracac.

Beauty Duty - Klinika Estetyki Ciała

Medycyna estetyczna

Ludwika Kondratowicza 18 lok. 411, 03-285 Warszawa
5.0
462 opinie

Po zabiegu wykonanym laserem Emerge przez p. Magdalenę jestem bardzo zadowolona. Blizny na policzkach praktycznie znikły oraz przy okazji zmarszczki mimiczne :) skóra jest delikatna i odbudowana :) Na pewno to nie była moja ostatnia wizyta w tym salonie :) Pozdrawiam :)

loveSKIN clinic

Medycyna estetyczna

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
167 opinii

Rewelacja, nigdy nie sądziłem, że się na to zdecyduję ,a jednak pełen profesjonalizm może odmienić wszystko:) Zabieg z pozoru bolesny (tym bardziej dla mężczyzny;), dużo ukłuć, okazał się tylko leciutko niekomfortową przygodą. Umiejętności i wiedzę pani Karoliny oceniam na 10 z 3 plusami w skali 1/10. SERDECZNIE WSZYSTKIM POLECAM!

LentaMedica Szerszmidt i Specjaliści

Medycyna estetyczna

Nowolipki 27, 27, 01-010 Warszawa
5.0
160 opinii

Kompleksowe i szczegółowe zbadanie i omówienie wszystkich problemów włącznie z wykonaniem fotografii stanu całego uzębienia. Zabieg usunięcia kamienia przeprowadzony w sposób niezwykle delikatny i przyjazny dziąsłom. Wizyta u dentysty staje się przyjemnością :)