Przejdź do głównej zawartości

Laseroterapia Poznań

Jeśli szukasz uniwersalnej metody leczenia, dzięki której znacząco odmłodzisz swoją skórę, sprawdź na czym, polega zabieg laseroterapii w Poznaniu. Wpływa on bowiem nie tylko na efekty estetyczne skóry, ale również usuwa defekty czy niektóre schorzenia. Jest to więc zabieg kompleksowy, który może wpłynąć na dużą część Twojego życia. Przede wszystkim może pomóc Ci zwalczyć ślady, które są źródłem kompleksów. Ponadto może w sposób całkowity zastąpić codzienne rutyny. Usługa ta jest świetnym substytutem dla długotrwałego stosowania maści na odmładzanie skóry czy zmniejszanie się blizn.

Laseroterapia w Poznaniu - kompleksowa usługa dla Twojej skóry

Laseroterapią nazywany jest szereg zabiegów terapeutycznych wykonywanych głównie w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej. Mają one na celu wywołanie celowego urazu termicznego na danej powierzchni i w danym stopniu. Stosowany do tego laser kosmetyczny dostosowuje długości fal do danej usługi. Ich długość ma znaczenie we wpływaniu na dany chromofor (wodę, melaninę, kolagen oraz hemoglobinę). W związku z tym dzięki zabiegowi laseroterapii możesz m.in. odmłodzić oraz wygładzić skórę. Dotyczy to zarówno tej, która straciła swoją kondycję, jak i typowych zmian skórnych związanych z wiekiem, jak np. zmarszczki. Laserowe odmładzanie skóry jest jedną z najczęściej wybieranych zabiegów w dobrych salonach kosmetycznych. Inną ważną cechą tej usługi jest możliwość skutecznej oraz długotrwałej depilacji. Wiąże się ona z całkowitym brakiem bólu oraz natychmiastowym efektem. Równie szybki rezultat osiągniesz, poddając się laserowemu zamykaniu naczynek krwionośnych. Jest to szczególnie przydatne dla osób, których dotyczy ten problem ze względu na pracę w ciężkich warunkach czy przebywanie za długo na słońcu. Zabieg nie pozostawia żadnych śladów oraz skutków ubocznych. Warto zaznaczyć, że dzięki zabiegom laserem w Poznaniu zmniejszysz swoje blizny oraz usuniesz problemy skórne takie jak brodawki, kurzajki czy inne defekty. Wszystko to całkowicie bezinwazyjnie, nie musisz więc obawiać się ran, niepożądanych skutków czy bólu. W dobrych salonach kosmetycznych, dostępnych na naszej stronie Moment.pl, często świadczone są również usługi usuwania tatuażu. Podczas nich energia lasera skupia się na barwniku, gwarantując jego usunięcie bez pozostałości w postaci blizn.

Zalety laseroterapii

Przyczyny popularności laseroterapii leżą głównie w jej niekwestionowanych zaletach.

  • Metoda ta jest bowiem bardzo skuteczna, w każdym rejonie jej działań. Maszyna z odpowiednio dobranymi parametrami jest w stanie w znacznie krótszym czasie uporać się z danymi problemami niż na przykład zabieg chirurgiczny.  
  • Wskazania do jej użycia są ogromne. Zabiegu laseroterapii używa się m.in. do usuwania zmian naczyniowych, blizn oraz rozstępów, cellulitu, tatuaży, zmian skórnych czy owłosienia. 
  • Istnieje duży wybór sprzętu. Dzięki niemu kosmetolog jest w stanie dopasować maszynę do danego problemu. Dzięki czemu upora się z problemem jak najefektywniej.
  • Metoda ta jest całkowicie nieinwazyjna. Pomimo tego, że zabieg nie należy do przyjemnych, nie wywołuje bólu, a okres rekonwalescencji jest zawężony jedynie do czasu potrzebnego na całkowite wyleczenie schorzenia.

Jeśli więc jesteś zdecydowana na skorzystanie z laseroterapii w Poznaniu, sprawdź, który salon kosmetyczny najbliżej Ciebie oferuje tę usługę.

Znajdź najlepszy salon kosmetyczny w swojej okolicy

Na naszej stronie znaleźć możesz salony jedynie o najwyższym standardzie wykonywanych usług. Mamy dzięki temu gwarancję, że wizyty umówione przez naszą witrynę lub aplikację internetową sprawią, że będziesz w pełni zadowolona z wykonanego zabiegu. Chcąc Ci to ułatwić, stworzyliśmy funkcję, dzięki której możesz posortować salony według cen oraz rzeczywistych opinii klientów. Umożliwi to dopasowanie miejsca wykonania zabiegu do Twoich własnych potrzeb, a to wszystko bez wychodzenia z domu dzięki rezerwacji terminu online. Oszczędzisz dzięki temu czas, a także będziesz mogła w pełni świadomie wybrać najlepszy salon w okolicy. Gdy przytrafi się sytuacja, w której będziesz zmuszona przesunąć lub odwołać wizytę, możesz to również zrobić poprzez naszą stronę oraz łatwą w obsłudzę aplikację.