Laseroterapia Kraków

1578 wyników

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Medycyna estetyczna

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5771 opinii

Trochę się obawiałam zabiegu - mówiąc wprost bałam się bólu. Niepotrzebnie! Oczywiście nie mogę powiedzieć, że nic nie czułam, ale Pani Patrycja wszystko dokładnie mi tłumaczyła i uprzedzała o możliwych odczuciach. Dzięki temu wiem, że wrócę na zabieg. Grunt to wiedzieć czego się spodziewać. A włosów na głowie coraz więcej!

Skopia Estetic Clinic

Medycyna estetyczna

J.Conrada 79, 31-357 Kraków
5.0
454 opinie

Pełen profesjonalizm. Szczegółowa ankieta przed zabiegiem. Cenne informacje w trakcie zabiegu. Pani Marta swoją wiedzą i zaangażowaniem wzbudza zaufanie do poznawania nowych zabiegów kliniki. Bardzo dziękuję za tak fachową opiekę :)

JADORE INSTYTUT

Medycyna estetyczna

Karmelicka 45, 31-128 Kraków
4.8
1353 opinie

Świetny salon, pomimo tego, że przyszlam dużo wcześniej na zaplanowaną wizytę nie było żadnego problemu z przesunięciem jej. Pani, która wykonywała zabieg odpowiadała chętnie na wszystkie pytania i była przesympatyczna. Jak najbardziej jetem na Tak.

Instytut Shintai Day Spa

Medycyna estetyczna

Dobrego Pasterza 118/LU1, 31-416 Kraków
5.0
364 opinie

W instytucie Shintai Day Spa atmosfera bardzo miła, czyściutko, przytulnie. Pani, która się mną zajmowała bardzo sympatyczna i znająca się na swoim fachu. Udzieliła mi szczegółowych informacji na czym polegają poszczególne zabiegi. Wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona.

Aquasun

Medycyna estetyczna

osiedle Szklane Domy 1, 31-972 Kraków
4.9
362 opinie

Pani Anita to prawdziwa perła nie znam innych specjalistek Aguasun Spa ,ale uważam że to jest trochę nie w porządku do pozostałych osób pracujących tam jak również dla wiernych klientek, że tylko nowe kosmetyczki mogą udzielać rabatu 50% z okazji Black Węeek proszę to przemyslec!!! Traktujmy ludzi po równo!!