Przejdź do głównej zawartości

Kwas hialuronowy Warszawa Wola

Beauty Place - zarezerwuj wizytę

Beauty Place

Inne

Księcia Janusza 62, 01-452 Warszawa
4.97

Lipoliza twarzy to rewelacyjny zabieg! W moim przypadku po znacznej utracie wagi, pozostały mi tzw. chomiki, których w żaden sposób nie mogłem się pozbyć, dopiero zabieg lipolizy pomógł mi znacząco zredukować tłuszcz w tej okolicy. Właśnie wykonałem drugi taki zabieg! Serdecznie polecam osobą, które chcą wyszczuplić swoją buzię.

Płatności online
Bezpieczny salon
FaceTuning - zarezerwuj wizytę

FaceTuning

Inne

Towarowa 35 lok 46, 00-869 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zwykle pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera. Mam ogromne zaufanie do Julii. Korzystam z usług od kilku lat. Nigdy się nie zawiodłam. Gorąco polecam!

Bezpieczny salon
Sharley - Medical Clinic & Day SPA - zarezerwuj wizytę

Sharley - Medical Clinic & Day SPA

Inne

aleja Jana Pawła II 75, 01-038 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka jest lekarzem, który stawia na pierwszym miejscu dobro klienta i jego wygląd. Udoskonala lecz nie przerabia, dzięki czemu nie będziesz wyglądać jak bohaterka Ataku Klonów.

Open Clinic - zarezerwuj wizytę

Open Clinic

Inne

Dzielna 72/ U8, 01-029 Warszawa
4.98

Skorzystałam z serii 3 zabiegów-ale widoczne ujędrnienie skóry było już po pierwszym. Nie sądziłam że można uzyskać takie efekty. Warto od czasu d czasu zrobić coś dla siebie - nie żałuję. Poza tym sam zabieg jest dość przyjemny. Wszystko trzeba robić systematycznie no i dbać o siebie nacodzień.

Płatności online
Bezpieczny salon
MK_Beauty_Room - zarezerwuj wizytę

MK_Beauty_Room

Inne

aleja "Solidarności" 155 / 7, 00-877 Warszawa
4.92
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam wizytę w MK Beauty Room. Do salonu trafiłam kilka miesięcy temu w celu poprawienia jakości skóry i spłycenia blizn. Efekty są niesamowite! Skóra jędrniejsza, bardziej nawilżona a blizny widocznie spłycone. Przy okazji zabiegów zawsze można liczyć na miłą rozmowę i profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji. :) Dziękuję!

Luksi Studio stylizacja rzęs&brwi - zarezerwuj wizytę

Luksi Studio stylizacja rzęs&brwi

Inne

Eustachego Tyszkiewicza 13, 01-157 Warszawa
5.0

Polecam! Pełen profesjonalizm, zabieg byl dla mnie praktycznie bezbolesny, nie pojawił się żaden (żaden!) Siniak, miejsca po wkluciach były mało widoczne. Dla mnie najważniejszy byl efekt - naturalny, z zachowaniem proporcji i tak właśnie było ( wystarczyło 0.6ml by skorygować asymetrie i stworzyć pełniejsze usta) . Dziekuje i do zobaczenia.

UNISKIN Clinic - zarezerwuj wizytę

UNISKIN Clinic

Inne

Józefa Sowińskiego 25, 01-105 Warszawa
5.0

Miejsce UNISKIN Clinic zostało stworzone z myślą o najwyższym standardzie zabiegów. Jakość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas zadaniem priorytetowym. Dokonaliśmy największych starań aby było to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, nasi specjaliście zaopiekują się Tobą kompleksowo.

CHLOE CLINIC - zarezerwuj wizytę

CHLOE CLINIC

Inne

Burakowska 16, 01-066 Warszawa
0.0
Brak opinii

Klinika Pięknej Skóry Chloe Clinic, to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy gdzie kompleksowo dbamy o urodę. Oferujemy skuteczne zabiegi na światowym poziomie. Jesteśmy nowi na moment.pl - Sprawdź nasze opinie na https://www.facebook.com/chloeclinic/reviews/?ref=page_internal Zaprasz

Salony z podobnych kategorii