Powiększanie i modelowanie ust Wrocław

684 wyniki

Aden Salon

Kwas hialuronowy

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław
5.0
762 opinie

Bardzo dziękuję Pani Agnieszko za piękne pudrowe brwi i powiększone usta!!! Jestem bardzo zadowolona z efektów Pani pracy. Wszystkim polecam Pani usługi i profesjonalne podejście. Perfekt!!!

Salony z podobnych kategorii

KASUN Twoje Centrum Piękna

Kwas hialuronowy

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław
4.9
4563 opinie

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z usługi - miła atmosfera, pełen profesjonalizm, duża dokładność, sumienność oraz dokładanie wszelkich starań by klient wyszedł z salonu zadowolony z piękniejszą i zdrowszą skórą.

MAGIA DLA CIAŁA

Kwas hialuronowy

Wysoka, Brzozowa 2/7, 52-200 Wrocław
5.0
1270 opinii

Złoty medal z brylantem! Cudowne, ekscytujące wykonanie przez czarodziejkę masażu Basię! Basia wkonuje masaż tańcząc w rytmie doskonale dobranego podkładu muzycznego - magiczny dotyk dłoni dopełnia dzieło. Miłośników egzotycznego masażu zachęcam! Dziękuję Basiu! :-* :-* :-*

Easy Waxing

Kwas hialuronowy

Kazimierza Wielkiego 1, 50-077 Wrocław
4.9
4988 opinii

Jestem bardzo zadowolona! Pani Angelika świetnie wykonała zabieg, rozmową odwracając moją uwagę od depilacji. Mogłam liczyć na poradę dotyczącą rodzaju zabiegu oraz wskazówki do pielęgnacji skóry po. Dzięki Niej moją pierwszą depilację bikini będę wspominać całkiem nieźle ;) Polecam!

SiSi CARE

Kwas hialuronowy

Wysoka, Brzozowa 24, 52-200 Wrocław
5.0
393 opinie

Zabieg jest delikatny i poprawia wygląd skóry. Jest ona nawilżona, świeża i odżywiona. Maseczka na koniec zabiegu to chłodne ukojenie skóry. Zabieg przypomina masaż manualny i pozwala się zrelaksować.