Konsultacja u specjalisty Gdynia

Hevena Beauty

Hevena Beauty

Inne

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia
5.0
302 opinie

Na endermologię do Pani Ani chodzę już regularnie i ciało znacznie zyskało na jędrności! Po pierwszym widziałam już delikatny lifting i mniejszy cellulit! Co do infuzji u Pani Magdy to bardzo polecam efekt widoczny jest od razu a do tego na bieżąco wyjaśniano co jak działa i jakich efektów mogę oczekiwać.

Veoli Clinic

Veoli Clinic

Inne

Świętojańska 43, 81-391 Gdynia
5.0
33 opinie

Bardzo miła i profesjonalna atmosfera. Zostały przedstawione wszystkie wskazania, przeciwwskazania, następstwa i konsekwencje zabiegu. Byłam na bieżąco informowana o każdym etapie zabiegu, co się dzieje i co będzie wykonywane. Dodatkowy plus to piękny salon, bardzo miła obsługa i wygoda przy rezerwacjach internetowych.

Centrum Medyczne Dr Kubik

Centrum Medyczne Dr Kubik

Inne

skwer Kościuszki 15/17, 81-370 Gdynia
0.0
Brak opinii

"Piękno jest naszą pasją, a efekty zabiegów najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę". Tworząc Centrum Medyczne Dr Kubik to właśnie Ciebie postawiłem w centrum uwagi. Pragnę, by wszyscy, którzy mnie odwiedzają czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz przede wszystkim - osiągnęli

Salony z podobnych kategorii

Zdrowy Masaż

Zdrowy Masaż

Inne

H. Sienkiewicza 75, 84-230 Rumia
5.0
998 opinii

Podtrzymuję to co napisałem poprzednio. ,,Trochę,, tym razem bolało i myślałem, że 31.10 jakaś czarownica opętała Panią P. i jak bardzo obolały będę następnego dnia - a tu pozytywne zaskoczenie. Pani Paulina jest Czarodziejką, która wie jak trzeba stopniować terapie. :)

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Inne

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0
66 opinii

Jestem po pierwszym zabiegu usuwaniu dużego tatuażu, efekt widoczny od razu :) miejsce po zabiegu zagoiło sie po 10 dniach. Nie moge sie doczekać następnej wizyty, nie przypuszczałam że już po pierwszym zabiegu będą takie widoczne zmiany, tatuaż jest o wiele bladszy a w niektórych miejscach pigment całkowicie został rozbity.

Isabel centrum zdrowych stóp

Isabel centrum zdrowych stóp

Inne

Floriana Ceynowy 3, 84-230 Rumia
5.0
290 opinii

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze i fachowym wykonaniu zabiegu. Wnuczka mimo początkowego stresu wyszła z uśmiechem , ja szczęśliwa ze już mnie nie czeka ponowny ból wzrastającego paznokcia😁 . Dziękuje ,5 w pełni zasłużona 😁