Przejdź do głównej zawartości

Karboksyterapia Wrocław

Poczucie Piękna Face & Body Institute - zarezerwuj wizytę

Poczucie Piękna Face & Body Institute

Inne

aleja Armii Krajowej 4B/5, 50-541 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zabieg sam w sobie bardzo przyjemny. Efekt są rewelacyjne, wyrównany koloryt, wygładzenie, odżywienie, nawilżenie, a najważniejsze, że to wszystko się utrzymuje !!! Bardzo dziękuję Pani Magdalenie Rycerz-Pal za troskliwą opiekę w czasie i po zabiegu, a także za dobór pielęgnacji do domu.

Totalook - zarezerwuj wizytę

Totalook

Inne

Mrągowska 78/3, 54-111 Wrocław
4.97
Bezpieczny salon

Gorąco polecam! Bardzo profesjonalna oraz przesympatyczna Pani Kasia, która dbała o to by już w momencie przekroczenia progu tego salonu ja czułam się komfortowo i bezpiecznie))) Teraz mam przepiękne paznokci i mniej tłusty brzuszek;) To już dopiero moja druga wizyta w tym salonie, ale ja będę i nadal wracać bo ufam tym dziewczynom!

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

CONTOUR STUDIO Kosmetologia Estetyczna

Inne

Legnicka 55/u5, 54-203 Wrocław
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam . Pani Weronika dokładnie wytłumaczyła mi co bedziemy robić i jak zaplanujemy dalszy ciąg usuwania brzydkiej blizny po wycięciu tarczycy. Pełen profesjonalizm. Zreszta jak cały zespół!!!

ASK Beauty - zarezerwuj wizytę

ASK Beauty

Inne

Przyjaźni 66 lok. 8, 53-030 Wrocław
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabiegi w ASK BEAUTY to sama przyjemność,szczególnie w towarzystwie pani Klaudii. Która jest profesjonalną, pozytywną osobą. Na pewno wrócę do salony. Zresztą po skończonej serii endermologii polaczonej z karboksyterapią zapisałam się na kolejny zabieg endermologii. Zapraszam wszytkich serdecznie i polecam.

5D CLINIC - Estetica Wrocław - zarezerwuj wizytę

5D CLINIC - Estetica Wrocław

Inne

Legnicka 46, 50-234 Wrocław
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pełen profesjonalizm. Do tego cudowna atmosfera pełna ciepła aż czeka się na kolejną wizytę. Efekt odzyskania młodszego wyglądu gwarantują tam naprawdę fachowcy do tego doskonałe objaśnianie przebiegu zabiegu, porady niusy związene z medycyną estetyczną. Polecam.