Karboksyterapia Warszawa

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Inne

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!
Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Inne

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Ce-Ce Beauty Clinic – z miłości do piękna… Ce-Ce Beauty Clinic to klinika urody, jedna z największych i najdłużej funkcjonujących w Warszawie. Została stworzona z myślą o dostarczeniu klientom przyjemności dla ciała i ducha, w atmosferze relaksu i subtelnego luksusu. Zapewnia pełne spekt

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Inne

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
Bezpieczny salon

Świetny zabieg mezoterapii mikroiglowej u pani Anety. Nie jest może zbyt przyjemny, za to efekty naprawdę znakomite, dlatego powtarzam go już trzeci raz. Polecam!

Sprzedaż bonów
Kulisy Urody

Kulisy Urody

Inne

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
Bezpieczny salon

Byłam pierwszy raz. Zachęciły mnie opinie innych klientów. Atmosfera bardzo przyjazna sprzyjająca opowiedzeniu czego sie oczekuje od fryzury. Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z cięcia p.Kasi Franiewskiej. Do zobaczenia.

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Inne

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
Bezpieczny salon

Dziękuję Pani Agacie i Klaudi. Za super miła obsługę. Świetne kobietki. Chce podziękować również Pani Kasi bez jej uśmiechu nie widze tego salonu!Naturalna serdeczna ciepła i uczynna! Pani Kasiu jest Pani megaa !!!

Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów
Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Inne

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
Bezpieczny salon

Pani Agnieszka to prawdziwa wróżka. Wprawia mnie w tak długofalowy relaks że po wizycie długo jeszcze odczuwam rozpieszczenie. Profesjonalizm w najdrobniejszym szczególe. Termo lifting twarzy to cudowny zabieg w wykonaniu Pani Agnieszki. Dodatkowo drenaż limfatyczny sprawiał że nie miałam ochoty zejść z fotela. Polecam wszystkim

Umów się na Karboksyterapię w Warszawie

Również Ty należysz do grona osób, które chcę wykorzystać możliwości i skuteczne zabiegi do tego, aby poprawić urodę przywracając sobie młodzieńczy wygląd? Szukasz klinik i salonów oferujących zabieg karboksyterapii w Warszawie? Doceniasz ten coraz bardziej popularny zabieg polegający na leczeniu dwutlenkiem węgla? Zasatanwiasz się nad tym, w którym salonie urody z Warszawy wykonywany jest tego typu zabieg przez najlepszych fachowców i z dbałością o każdy detal? Swietnie trafiłeś. W naszej bazie znajdziesz zestawienie salonów urody z Warszawy oferujących karboksyterapię. Zapoznaj się z ich ofertami, określ dokładnie, który zabieg Cię interesuje, wybierz salon zlokalizowany blisko Ciebie i zarezerwuj sobie termin na zabieg, dzięki któremu poczujesz się jeszcze piękniejsza!

Na co pomaga karboksyterapia?

Karboksterapia nie jest w medycynie niczym nowym, musisz wiedzieć, że medycnzy dwutlenek węgla w medycynie konwencjonalnej stosuje się już od niemal stu lat. W ostatnim okresie coraz większą popularnością cieszy się również w medycynie estetycznej. To wszystko dlatego, że zabiegi karboksyterapii pomagają usuwać blizny, redukować rozstępy, cellulit, zmarszczki, wyeliminować problem opadającej powieki czy podwójnego podbródka. Jak widać zabieg ten pomaga w wielu aspektach, jeśli więc myślisz o umówieniu się na karboksyterapię w Warszawie, to wiesz już, że decyzja ta jest jak najbardziej uzasadniona!

Gdzie wykonać karboksyterapię w Warszawie?

Z pewnością zasatanawiasz się nad tym, w którym salonie urody z Warszawy warto umówić się na zabieg karboksyterapii. Liczymy na to, że decyzję pomoże Ci podjąć nasza strona internetowa, na której znajdziesz nie tylko zestawienie najpopularniejszych salonów blisko Ciebie, ale też zapoznasz się z ich cennikami oraz rzetelnymi opiniami na ich temat. Opinie te zostały opublikowane przez osoby, które w przeszłości miały okazję korzystać z usług danej kliniki, dzięki czemu śmiało możesz im zaufać. Przejrzyj więc nasz ranking, odnajdź swoją ulubioną klinikę, a następnie skorzystaj z naszego systemu w celu zarezerwowania wizyty na karboksyterapię!