Karboksyterapia Kraków

My Body Clinic

My Body Clinic

Inne

Wielicka 42a/U1, 30-552 Kraków

Bardzo pozytywne zaskoczenie zabiegiem :) praktycznie zerowy poziom bólu a efekty zapowiadają się rewelacyjnie. skorzystam z całego 10-zabiegowego pakietu. Pani Agata jest profesjonalistką, która nie da się zaskoczyć żadnym pytaniem w zakresie kosmetologii. Brawo:)

La Boheme Studio Urody

La Boheme Studio Urody

Inne

Karmelicka 53, 31-128 Kraków

Strzyżenie u Pani Edyty to czysta przyjemność, można liczyć na fachową poradę względem stylizacji jeśli zapragniemy zdecydowanej zmiany lub lekkiego podrasowania :). Dodatkowo usługa przebiega w przemiłej atmosferze lekkiej pogawędki, co niewątpliwie umila czas. Zdecydowanie polecam.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Pani Ania Wrońska wykonała zabieg z niezwykłą starannością, nie powstała ani jedna wybroczyna, nakłucia nie naruszyły żadnego naczynka. Kosztowało to panią Anię dużo wysiłku, ale jestem jej bardzo wdzięczna, bo już teraz - 3 godziny po zabiegu - moja skóra wygląda zupełnie normalnie. Bardzo dziękuję.

Révision Cosmétologie

Révision Cosmétologie

Inne

Szlak 50/106, 31-153 Kraków

Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie. Pani Nikola to bardzo miła, profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę osoba. W czasie zabiegu bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnia i z uśmiechem odpowiada na każde pytanie. Polecam zabiegi endermoligii. Efekty są bardzo szybko zauważalne.

Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

Inne

Miłkowskiego, 7/u3, 30-349 Kraków

Wizyta w salonie była jak zwykle miła, a zabieg VENUS LEGASY po raz kolejny okazał się skuteczny, a przy tym przyniósł relaks i ukojenie... Dodatkowo, przy sączącej się cicho muzyce, świetnie się wypoczywa 😊 POLECAM I WRÓCĘ TU NA PEWNO !

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Inne

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków

Zabiegi Endermologii znam i korzystam od dawna, dają super efekt i wspaniały relaks. Pani Monika i pani Krysia ( bo przez nie miałam wykonywane zabiegi) są profesjonalistkami w swoim zawodzie. Polecam:)

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Inne

ul. Wincentego Danka 8/U16, 31-223 Kraków

Pani Marta do bardzo miła i ciepła osoba, u której każdy zabieg jest przyjemnością. Profesjonalne podejście do klienta oraz odpowiednio dobrane i przeprowadzone zabiegi powodują, że wizyty dają widoczne efekty. Polecam

Skopia Estetic Clinic

Skopia Estetic Clinic

Inne

J.Conrada 79, 31-357 Kraków

Bardzo kompetentna i bardzo miła Pani Kosmetolog. Szczegółowo wyjaśniła na czym polega zabieg, a także w nienachalny sposób zasugerowała inny zabieg, dedykowany do mojej cery i jej problemów. Jestem bardzo zadowolona :) Bardzo dziękuję!

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty

Inne

Kremerowska 15/1, 31-135 Kraków

Jak zawsze, od chyba 7 lat, perfekcyjnie, życzliwie i prosto z mostu (jestem tu po szczerą opinię, co możemy zrobić i jak to osiągnąć), terminowo, skutecznie, dyskretnie i - last but not least- sterylnie. Plus kosmetyki bardzo wysokiej jakości. 5.