Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Gdańsk

Wraz z rozwojem świadomości, a także techniki medycyna estetyczna w ostatnich latach zyskała sporą popularność. Do medycyny estetycznej należą mało inwazyjne zabiegi, a także szeroka gama ofert. Wśród typowych zabiegów możemy znaleźć korekcję zmarszczek, powiększanie ust, czy nawet modelowanie policzków. Działania medycyny estetycznej pozwalają na odjęcie sobie kilku lat, a także nadanie nowego, świeżego blasku. Nierzadko na ulicy mijamy kogoś, kto mimo wieku promienieje, czemu więc sami mamy czuć się nieatrakcyjni? Zabiegi medycyny estetycznej w Gdańsku cieszą się dużą popularnością ze względu na doświadczenie, nienaganne warunki czystości, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Ostatnia cecha zdaje się być tą kluczową przy wyborze idealne miejsca, które służy nie tylko prezencji, ale także relaksowi. Oto zabiegi niosące za sobą same korzyści:  

Laseroterapia, czyli niezwykły sposób na młodość

Dla osób obawiających się inwazyjnych skutków skalpela mamy świetną wiadomość. Już od jakiegoś czasu można skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest laser. O jego wykorzystaniu można napisać prawdziwą encyklopedię, ze względu na swoje zdrowotne działanie ma ogromną listę zastosowań. Jak w każdym zabiegu upiększającym istnieją pewne przeciwwskazania do skorzystania z laseroterapii. Kobiety w ciąży, chorzy na gruźlicę, cukrzycę czy nadczynność tarczycy będą musiały poważnie przemyśleć swoją wizytę na zabiegu laseroterapii. W niektórych przypadkach jest ona stanowczo odradzana. 

Laseroterapia możliwa jest do przeprowadzenia praktycznie w każdym wieku. Odpowiednio wykonana nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, a co więcej- pozwala pozbyć się wielu niechcianych mankamentów. Ten rodzaj zabiegu możemy zastosować na: 

  • usuwanie pieprzyków,
  • usuwanie tatuaży, 
  • redukcję naczyń krwionośnych, 
  • fotoodmładzanie nieablacyjne, 
  • leczenie blizn pooperacyjnych, 
  • owrzodzeń, 
  • utrwalanie przeszczepów skóry, 
  • trudno gojące się rany, 
  • i wiele innych. 

Botoks w medycynie estetycznej 

Zmniejszanie napięci mięśni, czyli botoks, to prawdziwy milowy krok w stronę pięknej i młodej skóry. Obecnie znany botoks to tak naprawdę preparat z zawartością toksyny botulinowej. Dzięki swoim magicznym właściwościom i odpowiedniej proporcji są nie tylko w pełni bezpieczne dla zdrowia, ale także pozwalają na szerokie zastosowanie w medycynie. Najpopularniejszym sposobem zastosowania botoksu jest redukcja zmarszczek w okolicach oczu, brwi, czoła, a także wygładzanie powierzchni twarzy. 

Wielkim błędem jest wierzenie w mit, że botoks nadaje twarzy sztuczny wygląd i efekt "maski". Odpowiednio zastosowany botoks nie pozbawia twarzy mimiki i nie unieruchamia jej w całości. Preparat stosowany do zabiegów kosmetycznych wygładza wybrane elementy twarzy i pozwala na unieruchomienie tych mięśni, które są odpowiedzialne za fałdowanie się skóry. Do przeciwwskazań zabiegowych należy ciąża, karmienie piersią, oraz choroby płytki nerwowo mięśniowej. Osoby posiadające rozległe uszkodzenia skóry także powinny wstrzymać się z przeprowadzeniem zabiegu. 

Zabieg botoksu jest niezwykle bezpieczny i przyjemny w skutkach, jeżeli wykonuje go odpowiednio wykształcony lekarz. Po wykluczeniu wszystkich przeciwwskazań do zabiegu można w krótkim czasie cieszyć się piękną i jędrną skórą. 

Kliniki medycyny estetycznej w Gdańsku 

Długoletnie doświadczenie, a także indywidualne podejście do klienta pozwalają na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Znajomość potrzeb każdego człowieka pozwala na szerokie zastosowanie dostępnych produktów. Każdy, kto zdecyduje się na odwiedzenie jednej z naszych popularnych klinik może być pewny, że otrzyma dokładnie to, czego szuka. Oprócz laseroterapii i botoksu, medycyna estetyczna ma także do zaoferowania chirurgię plastyczną, Fale Radiowe (FR), oraz wiele innych. 

Świat pięknego wyglądu stoi przed Tobą otworem. Medycyna estetyczna może okazać się zbawienna dla każdego, kto od wielu lat boryka się z uciążliwymi mankamentami własnego ciała. Odkryj urok płynący z prostych zabiegów już dziś!