Fale radiowe (RF) Warszawa Ochota

728 wyników

Klinika Piękna Essence

Medycyna estetyczna

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
271 opinii

Kriolipoliza w połączeniu z endermologią to dla mnie idealny duet ! Zwłaszcza, gdy zabieg wykonuje Pani Iga lub Pani Dorota - jestem nimi zachwycona tak jak całą Kliniką Piękna Essence. Są to dwa fantastyczne zabiegi na ciało, które dają konkretne rezultaty. Już kupiłam sobie pakiet :-)

Femmed Klinika Dr Potembska-Eberhardt

Medycyna estetyczna

Karola Chodkiewicza 7 lok. U3, 02-593 Warszawa
5.0
34 opinie

Jestem dzień po zabiegu i na jego pełną ocenę trzeba jeszcze poczekać kilka tygodni, natomiast samo przeprowadzenie zabiegu oceniam bardzo wysoko, był wykonany profesjonalnie i bezboleśnie. Pani doktor przesympatyczna o dużej kulturze dzięki czemu stres maksymalnie zminimalizowany. Serdecznie dziękuję .

Velvet Skin Clinic

Medycyna estetyczna

ul. Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa
5.0
3 opinie

Jesteśmy nowoczesną kliniką medycyny estetycznej i laseroterapii i mieszczącą się w samym centrum Warszawy, pomiędzy stacjami metra Rondo ONZ i Świętokrzyska. Specjalizujemy się w laseroterapii (zabiegi laserem frakcyjnym Fotona, depilacja laserowa LightSheer Duet, laser Nd:Yag Q-Switch), m

MOASIS

Medycyna estetyczna

Goszczyńskiego 25/31 lok 17, 02-610 Warszawa
0.0
Brak opinii

Nasz gabinet został stworzony z myślą o Tobie. Odkrywanie piękna zależy od wielu czynników – samopoczucia, zdrowia, psychiki, miłości, spełnienia, pasji i wreszcie pokochania samego siebie. W Moasis pomożemy Ci poczuć się piękniejszą osobą. Nasze usługi spełniają potrzeby klientów, od m

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Medycyna estetyczna

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
128 opinii

Moja skora wyglada na tyle wypoczeta i zdrowa,ze jestem tak zachwycona az kupilam odrazu sobie 10 zabiegow na cialo. Od calego serca polecam, Kasia jest najlepsza!!!