Fale radiowe (RF) Warszawa

Berja Medical SPA

Berja Medical SPA

Inne

Myśliborska 114, 03-185 Warszawa
5.0

Miła atmosfera. Usługa wykonana profesjonalna. Pani Małgosia bardzo życzliwa osoba, potrafi doradzić i dobrać rodzaj zabiegu. Z przyjemnością wrócę, żeby wybrać całą serię. Polecam.

Easy Waxing - Śródmieście

Easy Waxing - Śródmieście

Inne

Grzybowska 39, 00-855 Warszawa

Pani Olga, jak zwykle profesjonalna, w trakcie zabiegu depilacji laserowej dopytuje o moje odczucia, dzięki czemu czuję się bezpiecznie. Poprosiłam o krótki dodatkowy zabieg, na który nie byłam zapisana. Pani Olga wykonała go bez problemu, szybko, sprawnie. Dziękuję bardzo i polecam

Kulisy Urody

Kulisy Urody

Inne

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa

Pani Ania to profesjonalista - potrafi dobrze określić problemy skórne i dobiera odpowiednie zabiegi. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Pani Ania dobrze wie, jaki skład mają kosmetyki na których pracuje oraz zawsze przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśni Klientowi. Polecam zabiegi u Pani Ani.

Studio Urody Beauty Room

Studio Urody Beauty Room

Inne

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa

Skorzystałam z zabiegu sezonowego, który dobrze nawilża twarz. uzupełnieniem zabiegu był masaż twarzy oraz szyji i karku specjalnym masażerem, który cudownie relaksuje i rozluźnia napięcia mięśniowe. Polecam zabieg wszystkim niezależnie od wieku.

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Inne

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa

Pełen profesjonalizm. Wizyta zawiera konsultację, dzięki której został zmieniony zabieg, ponieważ ten na który się zapisałam nie przyniósłby oczekiwanych efektów. Pani Magdalena przemiła. Sprawdziła stan mojej skóry i zaproponowała takie zabiegi, które pomogą w spełnieniu oczekiwań.

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Inne

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

Zabieg bardzo udany - obylo sie bez bolu, a skora juz po kilku godzinach wygladala normalnie. Teraz nalezy poczekac na efekty. Na plus bardzo dobra presoterapia nog, ktora do pierwszego zabiegu jest gratis. Klinika na wysokim poziomie, podobnie pracownicy - kompetentni i bardzo uprzejmi.

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

YASUMI Warszawa Gocław - Instytut Zdrowia i Urody

Inne

Jana Nowaka-Jeziorańskiego 44, 03-982 Warszawa

Jak zwykle jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Bardzo szczegółowy wywiad, pełna informacja o jego przebiegu i działaniu. Zabieg bardzo przyjemny i odprężający, skutki zadowalające. Bardzo polecam Panią Karolinę.

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

SHE DAY SPA&HAIR DESIGN

Inne

Adama Branickiego 14 lok. 78U, 02-972 Warszawa

Everyone was very friendly and kind. The space was very clean, welcoming and relaxing. It was the best pedicure that I’ve had in Poland. I will definitely come back.

MEDICA SPA

MEDICA SPA

Inne

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa

Niezmiennie fantastyczny masaż u P. Anetki, P. Marta bardzo staranna, wyjaśnia szczegóły zabiegu, dba o dobre samopoczucie klientki. Jestem bardzo zadowolona.

Impress

Impress

Inne

Bartycka 115, 00-716 Warszawa

Karolina to super fryzjerka, dobrała mi kolor włosów który chciałam mieć od zawsze :) Mimo że miałyśmy mało czasu efekt wyszedł WoW! Jestem bardzo zadowolona i dziękuję, że zadbała o moje włosy kosztem swojego czasu :) z chęcią wrócę! :) Naprawdę polecam! Ja jestem zachwycona :)