Przejdź do głównej zawartości

Fale radiowe (RF) Rzeszów

AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Inne

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Karboksyterapię na twarz robiłam już wiele razy i gorąco polecam. Widoczna poprawa jakości skóry. Fale radiowe na brzuch to mój pierwszy zabieg. Pełną opinię będę mogła wyrazić po wykonaniu serii. Przemiła atmosfera i pełen profesjonalizm Pani Marlenki :)

GOOD MOOD - zarezerwuj wizytę

GOOD MOOD

Inne

ul.Krakowska 20, 35-111 Rzeszów
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem bardzo zadowolona. Efekty widać, skóra jest oczyszczona i piękna pomimo zanieczyszczeń i nadwrażliwości. Pani Klaudia ma wiedzę i doświadczenie! Polecam :-)

Awangarda - zarezerwuj wizytę

Awangarda

Inne

Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Polecam... rewelacyjnie że można wykupić spa na wyłączność. Panie wykonujące masaż 10/10. Pani Izo i Pani Justyno dziękujemy serdecznie za wykonany masaż. Na pewno do Państwa wrócimy ;)

Studio Piękna i Urody Koliber - zarezerwuj wizytę

Studio Piękna i Urody Koliber

Inne

Tadeusza Czackiego 5, 35-045 Rzeszów
4.94
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Dostałam wiele cennych uwag na temat mojej trudnej skóry. Zmieniłam sposób odżywiania mojej skóry. Dodałam peeling enzymatyczny, którego dotad nie stosowałam. Polecam Panią Ewę.

Venus  - zarezerwuj wizytę

Venus

Inne

PADEREWSKIEGO 104, 35-328 RZESZÓW
5.0

Pokaż Światu, kim naprawdę jesteś! Każdy z Nas jest niepowtarzalny i wyjątkowy na swój własny sposób. Najważniejszym celem zespołu Venus jest wydobycie i podkreślenie Twojego piękna. Niezależnie od zabiegu, na który się zdecydujesz, postaramy się uwidocznić Twoje prawdziwe Ja i sprawić, ż