Fale radiowe (RF) Kraków

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Inne

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Profesjonalne podejście, zabieg wykonany bardzo fachowo z uprzednim odpowiednim przygotowaniem i poinformowaniem klienta na czym będzie polegał oraz jakie są zalecenia po wybielaniu. Podczas całej wizyty panowała przyjemna atmosfera. Wystrój kliniki również na plus :)

 Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Inne

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków

Zabieg oczyszczania skóry przyniósł bardzo dobre efekty. Wszystkie zaskórniki usunięte. Pani Joanna potrafi podejść do nastolatka i namówić go do pielęgnacji skóry. Pozdrawiam serdecznie.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Pani Patrycja bardzo dobrze znała się na każdym aspekcie wykonywanego zabiegu. Dokładnie objaśniała każdy szczegół związany z wykonywanym zabiegiem. Polecała inne zabiegi dostosowane do moich potrzeb oraz wskazała metody pielęgnacji skóry. Polecam serdecznie korzystanie z FBI, a zwłaszcza panią Patrycję.

SCM estetic

SCM estetic

Inne

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Na temat, rzeczowo i skutecznie. Dobrze stworzony klimat w gabinecie poskutkował rozszerzeniem zakresu działania zabiegu oraz umówieniem się na kolejną wizytę. Polecam serdecznie

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Inne

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków

Zawsze profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.Rzetelność i uczciwość to podstawa w tym salonie. Nigdy nie naciagają na niepotrzebne zabiegi kosmetyczne. Potrafią trafnie ocenić nasze potrzeby ,dysponując przy tym doskonałym sprzętem i imponująca wiedzą, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. Szczerze polecam

Yasumi ul.Śliczna 32

Yasumi ul.Śliczna 32

Inne

Śliczna 32, 31-444 Kraków

Bardzo przyjemny zabieg, którego celem jest poprawa kondycji i lifting skóry na twarzy, szyi i dekolcie. Jestem już po serii 5 zabiegów na oczy (też thermoLifting). Jestem bardzo zadowolona zarówno z jakości jak i ze sposobu ich przeprowadzenie oraz z pierwszych pozytywnych efektów. Polecam zarówno zabieg jak i ten gabinet:):):)

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Beauty Story Kosmetologia Estetyczna

Inne

ul. Wincentego Danka 8/U16, 31-223 Kraków

Pani Marta do bardzo miła i ciepła osoba, u której każdy zabieg jest przyjemnością. Profesjonalne podejście do klienta oraz odpowiednio dobrane i przeprowadzone zabiegi powodują, że wizyty dają widoczne efekty. Polecam

J'adore Instytut Kraków

J'adore Instytut Kraków

Inne

Karmelicka 45, 31-128 Kraków

Na razie jestem po , ale wszystkie opisy podane przez osobę wykonującą zabieg przebiegają dokładnie jak to było na bieżąco mówione. Bardzo profesjonalnie się mną zajęto i wszystko przebiegło bez problemowo.

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty

Gabinet kosmetyczny Nowa Ty

Inne

Kremerowska 15/1, 31-135 Kraków

Jak zawsze, od chyba 7 lat, perfekcyjnie, życzliwie i prosto z mostu (jestem tu po szczerą opinię, co możemy zrobić i jak to osiągnąć), terminowo, skutecznie, dyskretnie i - last but not least- sterylnie. Plus kosmetyki bardzo wysokiej jakości. 5.