Przejdź do głównej zawartości

Fale radiowe (RF) Gdańsk

wSPAniale - zarezerwuj wizytę

wSPAniale

Inne

Franciszka Rakoczego, 9/U10, 80-288 Gdańsk
4.97
Bezpieczny salon

Pani Paulina dopasowała stopień intensywności zabiegu idealnie do mojej wrażliwej, naczynkowej cery. Zastosowana ampułka i algi z węglem rewelacja. Skóra oczyszczona, gładka. Sporo porad co do używania kosmetyków na co dzień, również podkładu - konkretna nazwa, nawet nr odcienia :) Obsługa miła i profesjonalna. Polecam. Wrócę.

Laboratorium Urody - zarezerwuj wizytę

Laboratorium Urody

Inne

Zeusa 82/U6, 80-180 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem stala klientka tego salonu. Bardzo lubie tam chodzic, gdyz atmosfera jest mila i przyjazna, a zabiegi i inwidualnie dobrana pielegnacja przynosi rewelacyjne efekty. Polecam, naprawde warto!!!

Bonisławskie Therapy - kosmetologia&medycyna estetyczna - zarezerwuj wizytę

Bonisławskie Therapy - kosmetologia&medycyna estetyczna

Inne

Bolesława Krzywoustego 19A, 80-360 Gdańsk
Bezpieczny salon

Dziękuje pani Dominiko . Zabieg czekoladowa miłość cudowny . Fale radiowe uwielbiam czuje jak moje ciało ładnieje . Już nie mogę doczekać się następnych wizyt

Good Luck Club  - zarezerwuj wizytę

Good Luck Club

Inne

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody - zarezerwuj wizytę

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Inne

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Bardzo jestem zadowolona z doskonale wykonanego zabiegu. Pani Marta jest niezwykle profesjonalna i przesympatyczna. Wrócę tam z wielką przyjemnością.

Gabinet Kosmetyczny Karoll - zarezerwuj wizytę

Gabinet Kosmetyczny Karoll

Inne

Wajdeloty 26/1, 80-437 Gdańsk
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu microbladingu. Wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszym opisem. Efekt przeszedł moje oczekiwania. Do tego bardzo miła , przyjazna atmosfera. Pedicure z malowaniem również mnie w pełni usatysfakcjonował. Gratuluję profesjonalizmu i dziękuję bardzo. :) Gorąco polecam!!!