Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Częstochowa

Bezpieczny salon
Face Academy Częstochowa - zarezerwuj wizytę

Face Academy Częstochowa

Inne

Loretańska 18, 42-200 Częstochowa
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Pani Kornelia jest osobą na właściwym miejscu. Swoją pracę traktuję jak pasję. Ma widzę i intuicję jeśli chodzi o dobór zabiegu do danej osoby. Polecam ze szczerego serca ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
Uroda Gwiazd - zarezerwuj wizytę

Uroda Gwiazd

Inne

Księżycowa 5, 42-202 Częstochowa
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

Pani Milena jest profesjonalistką. Skórki, paznokcie, masaż stóp, pedicure, wszystko wszystko bez zastrzeżeń. Zazwyczaj wychodziłam z innych salonów zadowolona na 90 proc. W Urodzie Gwiazd nie mam się do czego przyczepić. Sterylnie, milo profesjonalnie.

Płatności online
Bezpieczny salon
BEAUTY CLINIC LEMONE - zarezerwuj wizytę

BEAUTY CLINIC LEMONE

Inne

Okólna 62, 42-218 Częstochowa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy
Sprzedaż bonów

To już moja trzecia wizyta w klinice i jak zawsze bardzo miła atmosfera. Zabieg wykonany prawie bezboleśnie, wszystkie wątpliwości przed zabiegiem rozwiane przez Panią Doktor. Czekam na rezultaty, które napewno będą zadawalające tak jak przy poprzednich zabiegach. Dziękuję bardzo i polecam Klinikę Beauty Lemone

Płatności online
Bezpieczny salon
Studio Figura Częstochowa Centrum Pięknego Ciała - zarezerwuj wizytę

Studio Figura Częstochowa Centrum Pięknego Ciała

Inne

Aleja Armii Krajowej 68, 42-200 Częstochowa
5.0
Płatności online
Bezpieczny salon
Rezerwacja przez Booksy

Niesamowity zabieg, dzięki któremu efekty widziałam już po pierwszej wizycie. Panie uśmiechnięte, pomocne i bardzo profesjonalne. Od pierwszego momentu czułam się zaopiekowana. Polecam wszystkim Paniom, które chcą szybko, bezboleśnie, w przyjemnej atmosferze wyszczuplić sylwetkę!

Zabiegi Medycyny Estetycznej w Częstochowie

Medycyna estetyczna to gałąź medycyny, która umożliwia poprawę wszelakich defektów urody, które często stanowią źródło prawdziwych kompleksów. Wykorzystuje się metody mało inwazyjne, które są niezwykle bezpieczne dla zdrowia i nie wymagają obecności skalpela oraz bardziej rozległe operacje. Wszystko zależy od skali problemu, a także od efektów, które chce się uzyskać. Kliniki medycyny estetycznej w Częstochowie oferują bardzo bogatą ofertę. Z pewnością każdy znajdzie najlepsze rozwiązanie swoich problemów. 

Laseroterapia - co warto wiedzieć?

Jedną z możliwości jakie oferuje medycyna estetyczna jest laseroterapia. Wiele osób chętnie decyduje się na zabiegi tego typu. Laseroterapia polega na kierowaniu wiązki światła na konkretne miejsce, aby pozbyć się problemów i uzyskać satysfakcjonujące efekty. 

Za pomocą laserów można podziałać na organizm na różne sposoby. Pobudzają one serotoniny i histaminę, a także wspiera układ odpornościowy i zapobiega powstawaniu dolegliwości bólowych, łagodzi stany zapalne i reakcje alergiczne. 

Do zabiegów laserem można wykorzystać np. laser diodowy, argonowy, aleksandrytowy i inne. Wszystko zależy od indywidualnych cech, potrzeb oraz efektów jakie chce się osiągnąć. 

Zabiegi za pomocą lasera można wykonywać w każdym wieku. Jest to metoda nieinwazyjna, a co za tym idzie bardziej bezpieczna i minimalizująca ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów i skutków ubocznych. Laseroterapia pozwala na skuteczne odmłodzenie skóry, usunięcie niechcianych tatuaży, pieprzyków, znamion, blizn.Laserem można przeprowadzać bardzo precyzyjne zabiegi. 

Korekta nosa - najważniejsze informacje

Nos jest centralną częścią twarzy, bardzo często zwraca się na niego uwagę. Jednak niekiedy kształt nosa jest powodem licznych kompleksów. W takim wypadku na ratunek przychodzi medycyna estetyczna. W Polsce korekta nosa jest niezwykle popularnym zabiegiem. Dzięki przeprowadzaniu zabiegu możliwe jest przywrócenie właściwej symetrii nosa, zmniejszenie jego wielkości, dopasowanie wielkości nosa do wymiarów i proporcji twarzy, zmiana proporcji wierzchołka nosa, usunięcie garba, wyprostowanie nosa. 

Medycyna estetyczna oferuje szereg metod pozwalających na poprawę wyglądu nosa. Dostępne są zarówno rozwiązania małoinwazyjne, całkowicie bezoperacyjne oraz operacje. Nawet niechirurgiczne korekty nosa przynoszą bardzo dobre efekty! Nie można w ten sposób odtworzyć zdeformowany nos, ale można naprawić naprawdę znaczące defekty. 

Mezoterapia - czym jest?

Salony medycyny estetycznej w Częstochowie proponują także zabiegi mezoterapii. Pozwala ona na odmłodzenia i regenerację skóry. Jest to najskuteczniejszy sposób na zatrzymanie procesów starzenia skóry. Podczas mezoterapii do każdej warstwy skóry dostają się substancje aktywne takie jak np. kwas hialuronowy, glutation, witaminy, kofeina, sole mineralne itd. Dzięki temu ma miejsce niezwykle skuteczna rewitalizacja. 

Najszybciej starzeją się dłonie. Są one narażone na działanie mrozu i promieni słonecznych. Zła pielęgnacja może doprowadzić do pękania skóry na dłoniach. Mezoterapia nawilża zniszczoną skórę, przywraca jej zdrowy wygląd i odmładza. 

Fotoodmładzanie

Bardzo ciekawym zabiegiem jest także fotoodmładzanie. Poprawia ono wygląd skóry, leczy ją i biostymuluje tkanki. Ponadto przywraca też zdrowy koloryt i sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne. Fotoodmładzanie jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów. Jest ono całkowicie bezinwazyjne i bezpiecznie. Spowalnia ono procesy starzenia, likwiduje zmiany trądzikowe, naczyniowe, a także nieestetyczne przebarwienia. 

Zabiegi w Częstochowie

W Częstochowie działa wiele gabinetów medycyny estetycznej, które oferują niezwykle skuteczne i bezpieczne zabiegi. Z pewnością każda osoba zainteresowana znajdzie odpowiedni punkt dla siebie. Medycyna estetyczna w Polsce stoi na niezwykle wysokim poziomie. Wykorzystywane są innowacyjne metody i najwyższej jakości narzędzia medyczne i chirurgiczne. Wszystko dla dobra pacjentów!