Chirurgia plastyczna Wrocław

Sylia Beauty Salon

Sylia Beauty Salon

Inne

Kaszubska 15/U5, 50-214 Wrocław

BARDZO na TAK! Pan Grzegorz nie tylko precyzyjnie podchodzi do wykonywanej usługi, ale przedewszystkim wkłada w to serce. Paznokcie wyglądają rewelacyjnie! Pani Sylwia to przesympatyczna osoba, która z brwiami czyni cuda :) Jedyne czego żałuję, to, że tak późno odkryłam ten salon ;)

Studio Odnowy Bagińska & team

Studio Odnowy Bagińska & team

Inne

zabrodzka 2/3, 52-336 Wrocław

Pani Ola bardzo profesjonalnie, a zarazem sympatycznie podchodzi do klienta. Zawsze doradzi jak pielęgnować cerę i podpowie jakie zabiegi ją wspomogą w zdrowym wyglądzie. 😁 Klient po wizycie czyje się zadbany i wypoczęty.

KASUN Twoje Centrum Piękna

KASUN Twoje Centrum Piękna

Inne

Mrągowska 82, 54-111 Wrocław

Polecam usługi firmy Kasun- duża różnorodność usług, przyjemne miejsce, czyste, najlepsze na Maślicach. Polecam Panią Jolę - życzliwość, kultura osobista i pełen profesjonalizm.

Instytut Urody Fantastic Body

Instytut Urody Fantastic Body

Inne

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Bardzo miła obsługa. Sam zabieg "hifu" bezbolesny. Super elekt od razu po zabiegu. Czekam na końcowy efekt. Napewno wróce na następny. Pozdrawiam serdecznie

La beaute grzesiak

La beaute grzesiak

Inne

Skrzydlata 15/1a, 54-129 Wrocław

Perfekcyjna obsługa, Pani Iwonka zawsze perfekcyjnie merytorycznie przygotowana by udzielić wsparcia przy jakichkolwiek wàtpliwościach i pytaniach, wizyta zawsze punktualna a higienia podczas zabiegu nie pozostawia wàtpliwości, że gabinet jest czysty i zadbany.

Anne Claire - fabryka piękna

Anne Claire - fabryka piękna

Inne

Zielińskiego 49, 53-533 Wrocław

Moja pierwsza wizyta w salonie i jak najbardziej udana! Dostałam wiele cennych rad dotyczących pielęgnacji włosów, wizyta rozpoczęła się punktualnie. W końcu jestem zadowolona z tego jak wyglądają moje włosy! Na pewno wrócę do salonu. Serdecznie polecam!

Green Tea Spa

Green Tea Spa

Inne

Terenowa 66a, 52-231 Wrocław

Pierwszy raz korzystałam z zabiegów na twarz w green tea spa, więc byłam pod wrażeniem widoku nad głową. Sam zabieg dobrze dobrany, dostosowany do prawdziwych potrzeb skóry (A nie tylko tych wymyslonych). Wszystko wytłumaczne, efekty zgodne z oczekiwaniami, na każdym kroku dbanie o komfort klientki. Bardzo trafiony prezent.

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Inne

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Sam zabieg mniej bolesny, niż się spodziewałam. Pani Angelika jak zawsze otoczyła mnie opieką, służyła wszelkimi potrzebnymi informacjami, robiła przerwy gdy tego potrzebowałam. Usługa wykonana, jak zawsze z resztą, na bardzo dobrym poziomie.

Salon Urody ESTE

Salon Urody ESTE

Inne

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław

BArdzo miła i wesoła nowa Pani. 1) Czysci /dezynfekuje sprzęt po i w trakcie obcinania 2) Dokładnie obcina skupia sie na detalach 3) Idealnie tnie na :"american soldier" Nie wiem czy to wada ale maszynki mają ostre ale wyglądają troche jakby toporne były. Nie wiem czy pracownicy sa zadowoleni z narzędzi pracy

Instytut Urody Beauty92

Instytut Urody Beauty92

Inne

Krzycka 92BCD, 53-020 Wrocław

Obsługa przemiła, duża dbałość o klienta za co bardzo dziękuję :-) zabieg byl dla mnie bezbolesny, odrobine odczuwalny (ciepło i lekkie pieczenie ) twarz po jest lekko zaczerwieniona. Efet moge ocenic dopiero za kilka dni ale z pewnością go powtórzę :-) dziękuję

Monika Sekulska Permanent Makeup

Monika Sekulska Permanent Makeup

Inne

ul. Igora Strawińskiego 7/3, 52-129 Wrocław

Jestem zachwycona efektem działania laseru na mój niechciany tatuaż, jak dobrze, że mamy Ciebie Monika nie dość, że cały czas nas subtelnie upiekszasz to jeszcze usuniesz to co komuś nie wyszło Dziękuję

ROYAL LASER

ROYAL LASER

Inne

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta. Zabieg odbył sie bardzo dbale i precyzyjnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione a wskazówki- przed, w trakcie i po zabiegu- udzielone przez Panią Agnieszkę - nie do ocenienia! Zdecydowanie polecam :)