Chirurgia plastyczna Bielsko-Biała

Hand Park

Inne

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
648 opinii

Paznokcie przepiękne, pani Iwona jak zawsze uśmiechnięta, pełna profeska:-) Byłam wczoraj, dzisiaj i jutro też wybieram się do Pani Iwony na kolejną dawkę przyjemności:-)

Kawulok Atelier Fryzjerskie

Inne

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
839 opinii

Profesjonalna koloryzacja u Pani Natalii i dokładne podcięcie u Pana Andrzeja. Mam wrażenie, że nawet przy końcówkach nic nie zostało pominięte:) Jestem zawsze zadowolona. Dodatkowo miła atmosfera, uśmiechnięta ekipa, troska o klienta. Salon na medal.

KOSMETOLOGIA G. Czyżowska

Inne

Mickiewicza 29, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
138 opinii

Wykupiłam u Pani Gabrieli pakiet zabiegów endermologii. Jestem bardzo zadowolona, usługa wykonana bardzo profesjonalnie, widać efekty. Bezproblemowy kontakt, duża elastyczność przy ustalaniu terminów. W salonie panuje bardzo przyjemna atmosfera, aż chce się wracać. Gorąco polecam!

Studio Urody Profesja

Inne

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
170 opinii

Trafiłam tutaj przez przypadek i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta :) Z cięcia jestem bardzo zadowolona - pani Natalia wiedziała co robi :)

Babski Raj - Klub Zdrowia i Urody

Inne

Orzeszkowej 66, 43-300 Bielsko-Biała
4.9
175 opinii

Bardzo przyjemna wizyta, Pani Sylwia odpowiadała na wszystkie (liczne) pytania wyczerpująco, a i dodawała od siebie bardzo przydatne rady odnośnie pielęgnacji po zabiegu i sugerowała jakie powinny być kolejne kroki. Brwi zrobione bardzo starannie i bezboleśnie, całą wizytę oceniam bardzo pozytywnie, czysta przyjemność :)

Golden Spa

Inne

Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
76 opinii

Wizyta w Golden Spa była bardzo udanym prezentem od mojej siostry. Byłam tu pierwszy raz , ciekawe wnętrza i ten sufit, ale przede wszystkim zadowolona jestem z zabiegu wykonanego przez Panią Olę to był Paryski Szyk. Już zapisałam się na kolejną wizytę. Polecam Wszystkim