Przejdź do głównej zawartości

Botoks Warszawa Wola

Płatności online
VIMART - zarezerwuj wizytę

VIMART

Inne

Aleja Prymasa Tysiąclecia 83A lok.632, 01-242 Warszawa
Płatności online
Sprzedaż bonów

W zasadzie po każdej wizycie mogę robić tę samą ocenę na zasadzie kopiuj i wklej. Dziewczyny; Viktoria i Martyna niezmiernie profesjonalne i uprzejme, salonik czyściutki i ze smakiem urządzony, usługa wykonana przez Viktorię na najwyższym poziomie. W Vimart klient czuje się ważny i dopieszczony😊 Polecam bardzo👍

Płatności online
Bezpieczny salon
FaceTuning - zarezerwuj wizytę

FaceTuning

Inne

Sienna 72A lok 1602, 00-833 Warszawa
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Lubię pracę z profesjonalistami, zabieg permanentny brwi wykonany przez Panią Anię spełnił moje oczekiwania jestem bardzo zadowolona. Pani Julia wykonała zabieg ostrzyknięcia zmarszek na czole efekt piorunujący, polecam to miejsce, napewno zostanę stałą klientką.

Płatności online
Bezpieczny salon
MK_Beauty_Room - zarezerwuj wizytę

MK_Beauty_Room

Inne

aleja "Solidarności" 155 / 7, 00-877 Warszawa
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani wszystko dokładnie tłumaczy, znieczulenie bardzo dobre, nic praktycznie nie bolało. Necueofill daje fajne efekty, i co równie ważne dla mnie jest dosłownie kilka infekcji. Dokładnie niewiem ile bo ich nie czułam. A piłeczki do ściskania czynią cuda w razie bólu. Polecam serdecznie.

Bezpieczny salon
MEA CLINIC  - zarezerwuj wizytę

MEA CLINIC

Inne

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon

Jak zwykle wizyta w Mea Clinic to sama przyjemość. Uprzejmość, uśmiech i profesjonalizm. Tym charakteryzuje się cała ekipa pracująca w Mea i niezastąpiony dr Piotr Rot. Z całego serca polecam :)

UNISKIN Clinic - zarezerwuj wizytę

UNISKIN Clinic

Inne

Józefa Sowińskiego 25, 01-105 Warszawa
5.0

Miejsce UNISKIN Clinic zostało stworzone z myślą o najwyższym standardzie zabiegów. Jakość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas zadaniem priorytetowym. Dokonaliśmy największych starań aby było to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, nasi specjaliście zaopiekują się Tobą kompleksowo.

Salony z podobnych kategorii