Przejdź do głównej zawartości

Botoks Kraków

The Beauty Space - zarezerwuj wizytę

The Beauty Space

Inne

Krzywa 8/2, 31-149 Kraków
4.99

Wszystko na najwyższym poziomie 😊 gorąco polecam Panią Sylwię i Panią Agatę! Paznokcie nawet po wakacjach wyglądają perfekcyjnie, a brwi mają idealny i naturalny kształt 😊 Na pewno wrócę! bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm i miłą atmosferę ❤️

Płatności online
Bezpieczny salon
VICI CLINIC - Kraków - zarezerwuj wizytę

VICI CLINIC - Kraków

Inne

Świętego Sebastiana 2, 31-049 Kraków
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pan doktor jest bardzo dobrym fachowcem, uprzejmy, wszystko wytłumaczył. Zabieg-sama przyjemność, w atmosferze relaksu, bez pośpiechu. Chciałabym jeszcze do niego wracać na zabiegi. Uwagi mam do recepcji. Trzeba uważać przy kasie.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1 - zarezerwuj wizytę

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Jak zwykle wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Doktor niezwykle pogodna, uśmiechnięta i profesjonalna. W salonie spędziłam ponad 2 godziny i wyszłam zadowolona z zabiegów, zrelaksowana psychicznie, co po rocznym pobycie w domu z powodu pandemii poprawiło moje samopoczucie. Polecam wszystkim klientkom.

Wraz z upływem lat skóra zaczyna wiotczeć, tracąc naturalnie zawarty w niej kolagen – pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki zmęczenia skóry, co z pewnością wpływa nie tylko na wygląd, ale również na Twoje samopoczucie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się tego problemu jest korzystanie z zabiegów na bazie botoksu, który znajduje również szerokie zastosowanie w innych dziedzinach kosmetyki. Jakie efekty daje botoks, i jak bezpiecznie korzystać z jego dobrodziejstw?

Podstawowe zalety zabiegów na bazie botoksu

Botoks, zwany jadem kiełbasianym jest wykorzystywany do wygładzania zmarszczek na twarzy, ale również w zabiegach wygładzania i odżywiania włosów. Mimo iż jest substancją toksyczną, małe jej dawki można bezpiecznie wykorzystywać w kosmetyce i medycynie estetycznej. Wstrzyknięty w okolice zmarszczki powoduje zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych które wywołują skurcze mięśni, a to właśnie one odpowiedzialne są za marszczenie się skóry. W efekcie wstrzyknięcia botoksu w daną partię skóry mięśnie w pewien sposób paraliżują się, co zapobiega pogłębianiu się zmarszczek. Nie jest to jednak sztuczny efekt, jako że jedynie pożądana część zostaje „zamrożona”, a reszta twarzy funkcjonuje normalnie. Pozwala to niwelować nie tylko zmarszczki ale również drobne asymetrie np. nosa czy okolicy oczu. Jest to zabieg zdecydowanie mało inwazyjny, który stał się niezwykle popularny dzięki łatwemu dostępowi i natychmiastowym niemalże efektom.

Jak wygląda zabieg w renomowanym salonie?

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg z wykorzystaniem botoksu, jedną z podstawowych kwestii powinno pozostawać wybór odpowiedniego salonu. Szczególną renomą na południu Polski cieszą się zabiegi botoksem w Krakowie, gdzie liczne salony korzystają z jego dobrodziejstw w wielu zabiegach medycyny estetycznej i również fryzjerstwie. Zabieg rozpoczyna się konsultacją wstępną, podczas której omawiane są szczegółowo kwestie takie jak ilość użytego produktu, zamierzony efekt który chcesz osiągnąć, jak również ewentualnie osoba wykonująca zabieg doradza, co będzie najlepsze dla Twojej skóry i wyglądu. Nie wymagane są żadne dodatkowe badania, ponieważ botoks w Krakowie jak i w innych miastach Polski to nieinwazyjny zabieg odbywający się pod znieczuleniem miejscowym za pomocą lodu, skóra zatem jest mocno schłodzona. Następnie jest ona odkażana i lekarz przystępuje do wstrzykiwania botoksu – jest ono odczuwalne na poziomie porównywalnym do ukąszenia komara.

Jak wybrać odpowiednią klinikę?

Zabieg z wykorzystaniem botoksu, mimo swojej małej inwazyjności, wciąż wymaga wprawnej ręki i przede wszystkim doświadczenia w jego przeprowadzaniu, szczególnie z wykorzystaniem odpowiedniej jakości produktu bezpiecznego dla pacjenta. To właśnie przez wzgląd na to tak ważne pozostaje wybranie renomowanej kliniki lub salonu kosmetycznego, który może pochwalić się szczególną renomą i opiniami zadowolonych klientów. Krakowskie salony kosmetyczne w swojej ofercie mają najróżniejsze zabiegi z wykorzystaniem tej substancji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bez problemu można porównać je samodzielnie w domu za pomocą Internetu, również pod względem cen za usługi. Jeżeli zależy Ci na efekcie wygładzenia i wyrównania zmarszczek, lub zniwelowania asymetrii twarzy, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą krakowskich klinik oferujących zabiegi na bazie botoksu. Umów się na botoks w Krakowie – mieście, gdzie usługi kosmetyczne są na doskonałym poziomie, a z pewnością będziesz zadowolony!