Przejdź do głównej zawartości

Botoks Kraków

The Beauty Space - zarezerwuj wizytę

The Beauty Space

Inne

Krzywa 8/2, 31-149 Kraków

Pełen profesjonalizm. Usuwałam wczoraj po raz trzeci tatuaż i jak zwykle Pani Ewa wykonała zabieg bardzo sprawnie tak aby zminimalizować ból. Na pewno wroce na inne zabieg! Polecam !

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1 - zarezerwuj wizytę

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Inne

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków

Tak przesympatycznej Pani doktor to ja chyba jeszcze nigdy nie poznałam :) Wszelkie obawy i pytania zostały dokładnie omówione. To moje pierwsze spotkanie z botoxem i zostałam wprowadzona w temat bardzo delikatnie, tak jak chciałam. Na pewno wrócę !

Płatności online
Bezpieczny salon
Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej - zarezerwuj wizytę

Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej

Inne

Kobierzyńska 186G/1, 30-382 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Jestem po 10 zabiegach endermologii i jestem zadowolona z efektów , jeśli chodzi o personel wszystkie Panie bardzo miłe z profesjonalnym podejściem do klienta.Spokojnie mogę polecić to miejsce

Alchemia Piękna - zarezerwuj wizytę

Alchemia Piękna

Inne

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
4.98
Bezpieczny salon

Alchemia Piękna to miejsce do którego wracam. Jestem jedną z wielu zadowoloną klientką. Dobór zabiegów na twarz, do kategorii wiekowej i zdrowotnej jest bardzo celny. Zniknęły malutkie zmarszczki a, głębsze się spłyciły. Cera regeneruje się bardzo szybko. Jest bardzo dobrze nawilżona i jędrniejsza. Polecam

Wraz z upływem lat skóra zaczyna wiotczeć, tracąc naturalnie zawarty w niej kolagen – pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki zmęczenia skóry, co z pewnością wpływa nie tylko na wygląd, ale również na Twoje samopoczucie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się tego problemu jest korzystanie z zabiegów na bazie botoksu, który znajduje również szerokie zastosowanie w innych dziedzinach kosmetyki. Jakie efekty daje botoks, i jak bezpiecznie korzystać z jego dobrodziejstw?

Podstawowe zalety zabiegów na bazie botoksu

Botoks, zwany jadem kiełbasianym jest wykorzystywany do wygładzania zmarszczek na twarzy, ale również w zabiegach wygładzania i odżywiania włosów. Mimo iż jest substancją toksyczną, małe jej dawki można bezpiecznie wykorzystywać w kosmetyce i medycynie estetycznej. Wstrzyknięty w okolice zmarszczki powoduje zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych które wywołują skurcze mięśni, a to właśnie one odpowiedzialne są za marszczenie się skóry. W efekcie wstrzyknięcia botoksu w daną partię skóry mięśnie w pewien sposób paraliżują się, co zapobiega pogłębianiu się zmarszczek. Nie jest to jednak sztuczny efekt, jako że jedynie pożądana część zostaje „zamrożona”, a reszta twarzy funkcjonuje normalnie. Pozwala to niwelować nie tylko zmarszczki ale również drobne asymetrie np. nosa czy okolicy oczu. Jest to zabieg zdecydowanie mało inwazyjny, który stał się niezwykle popularny dzięki łatwemu dostępowi i natychmiastowym niemalże efektom.

Jak wygląda zabieg w renomowanym salonie?

Jeżeli zdecydujesz się na zabieg z wykorzystaniem botoksu, jedną z podstawowych kwestii powinno pozostawać wybór odpowiedniego salonu. Szczególną renomą na południu Polski cieszą się zabiegi botoksem w Krakowie, gdzie liczne salony korzystają z jego dobrodziejstw w wielu zabiegach medycyny estetycznej i również fryzjerstwie. Zabieg rozpoczyna się konsultacją wstępną, podczas której omawiane są szczegółowo kwestie takie jak ilość użytego produktu, zamierzony efekt który chcesz osiągnąć, jak również ewentualnie osoba wykonująca zabieg doradza, co będzie najlepsze dla Twojej skóry i wyglądu. Nie wymagane są żadne dodatkowe badania, ponieważ botoks w Krakowie jak i w innych miastach Polski to nieinwazyjny zabieg odbywający się pod znieczuleniem miejscowym za pomocą lodu, skóra zatem jest mocno schłodzona. Następnie jest ona odkażana i lekarz przystępuje do wstrzykiwania botoksu – jest ono odczuwalne na poziomie porównywalnym do ukąszenia komara.

Jak wybrać odpowiednią klinikę?

Zabieg z wykorzystaniem botoksu, mimo swojej małej inwazyjności, wciąż wymaga wprawnej ręki i przede wszystkim doświadczenia w jego przeprowadzaniu, szczególnie z wykorzystaniem odpowiedniej jakości produktu bezpiecznego dla pacjenta. To właśnie przez wzgląd na to tak ważne pozostaje wybranie renomowanej kliniki lub salonu kosmetycznego, który może pochwalić się szczególną renomą i opiniami zadowolonych klientów. Krakowskie salony kosmetyczne w swojej ofercie mają najróżniejsze zabiegi z wykorzystaniem tej substancji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Bez problemu można porównać je samodzielnie w domu za pomocą Internetu, również pod względem cen za usługi. Jeżeli zależy Ci na efekcie wygładzenia i wyrównania zmarszczek, lub zniwelowania asymetrii twarzy, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą krakowskich klinik oferujących zabiegi na bazie botoksu. Umów się na botoks w Krakowie – mieście, gdzie usługi kosmetyczne są na doskonałym poziomie, a z pewnością będziesz zadowolony!