Botoks Gdańsk

392 wyniki

Cosmetological Studio

Medycyna estetyczna

Potęgowska 6/9, 80-175 Gdansk
0.0
Brak opinii

Każda Kobieta jest piękna lecz nie każda potrafi podkreślić swoje atuty. Czasami wystarczy mała poprawka ”niedoskonałości” by wydobyć indywidualizm, naturalne piękno . Poprawianiem ”Piękna ” zajmuję się od 15 lat. Ukończyłam Wyższe Studia Zdrowia ,Urody i Edukacji w Poznaniu, roczną szkołę

DrPernak

Medycyna estetyczna

aleja Grunwaldzka 549, 80-339 Gdańsk
0.0
Brak opinii

Dr Pernak to gabinet medycyny estetycznej założony przez doktora Mikołaja Pernaka, który jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ze specjalizacją II stopnia chirurgii. Liczne kursy, szkolenia w kraju i za granicą pozwoliły mu zdobyć kolejne kwalifikacje z za

Salony z podobnych kategorii

eBeautyLab Brzozowska Ewa

Medycyna estetyczna

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk
5.0
662 opinie

Jestem po pierwszym zabiegu karboksyterapii. Jeżeli ktoś sie boi bólu, to nie ma czego. Ukłucie igłą nie jest przyjemne ale bez przesady. Jestem 3 godziny po i nie odczuwam żadnych dolegliwości i już nie mogę doczekac sie kolejnej wizyty! Dziękuje

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Medycyna estetyczna

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
915 opinii

Przesympatyczna i profesjonalna wizyta. Otrzymałam mnóstwo informacji na temat samego zabiegu, jak i innych interesujących mnie kwestii. Zdecydowanie polecam!

Good Luck Club

Medycyna estetyczna

Orzechowa 7, 80-175 Gdańsk
5.0
676 opinii

Jestem niezmiennie wierna Marcie i wykonywanym przez nią zabiegom. Marta zawsze dba o sympatyczną atmosferę, a zabiegi odpowiednio dopasowane do problemu wykonuje z największą starannością. Zabieg z falą lub łączony z endermologią (Piękny Brzuch) w widoczny sposób poprawia sylwetkę i stan skóry. Serdecznie polecam.

FIVE SENSES float spa

Medycyna estetyczna

Norwida 4, 80-280 Gdańsk
5.0
455 opinii

Bardzo przyjemne wrażenia zmysłowe:ciepła solanka o jedwabistym dotyku, miła muzyka, fantastyczny gwieździsty sufit czyli full wypas z każdej strony. No i ten masaż !!!! absolutnie cudowny bo mocny i niezwykle skuteczny. Na szóstkę z plusem ! Polecam wszystkim a szczególnie zestresowanym bo relaks rzeczywiście głęboki i trwały.

Salon Urody AS Professional Beauty

Medycyna estetyczna

Wilanowska 4, 80-809 Gdańsk
4.9
840 opinii

Sam zabieg w porządku, włosy wyglądają na zdrowsze, są gladkie, miększe i zdecydowanie mniej się plączą. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona z cięcia. Irena bardzo zaangażowana i dokładna. Super! Na pewno wrócę po to samo ;)

Nature Life Maja Lewandowska

Medycyna estetyczna

Piekarnicza 3, pawilon ROBYG, 80-126 Gdańsk
5.0
218 opinii

Pani Maja to znakomita profesjonalistka, sympatyczna, uprzejma,wyrozumiała ;) i przede wszystkim skuteczna! Nawet jeżeli ktoś ma słabszy okres, to i tak stara się zmotywować do pracy nad sobą, co pomaga :) Polecam wszystkim serdecznie!