Przejdź do głównej zawartości

Medycyna estetyczna Bielsko-Biała

Żyleta-Barbershop - zarezerwuj wizytę

Żyleta-Barbershop

Paznokcie

Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała

Co tu dużo mówić, wirtuozeria, wprawa, warsztat, mistrzostwo, umiejętność, znawstwo, rutyna, biegłość, technika, fachowość, zasób wiadomości, koneserstwo, zręczność, doświadczenie, kompetencja, opanowanie, znajomość rzeczy, rzetelność, kunszt, wiedza, wirtuozostwo, ...😀

Czy medycyna estetyczna rozwiąże Twój kompleks?

Medycyna estetyczna zyskuje coraz większa popularność. Głównie kojarzy się ona ze znacznymi zmianami w wyglądzie, które poprawiają drastycznie urodę, jednak medycyna estetyczna poza chirurgią plastyczną oferuje wiele innych, często leczniczych zabiegów, które pomagają poprawić nie tylko aspekt wizualny, ale przede wszystkim funkcjonalność ciała. Poprawa wad czy tych części ciała, które sprawiają dyskomfort pozytywnie wpływa na poprawę samooceny i zdrowia psychicznego. Kliniki medycyny w Bielsku Białej oferują najwyżej jakości usługi, zapewniają komfortową, kameralną atmosferę oraz indywidualne podejście do klienta. Medycyna estetyczna w Bielsku oferuje między innymi kosmetykę estetyczną, ginekologię estetyczną czy dermatologie estetyczną, która pomaga się uporać z potrądzikowymi bliznami. Zakres medycyny estetycznej poszerza się o nowe zabiegi każdego roku, ponieważ jest to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi medycyny, która stara się sprostać coraz to wyższym wymaganiom Klientek i Klientów. Jeżeli chcesz odjąć odrobinę ciała w jednym miejscu, inne trochę powiększyć, skorygować nos, który wprawiał Cię w kompleksy czy też pomóc swojemu ciału i pozbyć się dyskomfortu spowodowanego wadami anatomicznymi jak np. asymetria, zdecyduj się na wizytę w klinice medycyny estetycznej. Jest to inwestycja, która będzie przynosić dobre samopoczucie przez resztę życia.

Zabiegi medycyny estetycznej w Bielsku - co znajdziesz w ofercie?

Zabiegi medycyny estetycznej obejmują każdą możliwą partię ciała- od twarzy, przez biust, dłonie, aż po miejsca intymne. Poniżej znajdziesz listę najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w klinikach medycyny estetycznej z Bielska.

Karboksyterapia

Jest to terapia oparta na działaniu dwutlenku węgla. Skutecznie redukuje cellulit i tkankę tłuszczową, stosowana jest do leczenia rozstępów, cieni, obrzęków, blizn czy łysienia. Poprawia ona sprężystość skóry i redukuje zmarszczki. Karboksyterapia należy do jednych z bezpieczniejszych zabiegów z uwagi na swoją nieinwazyjność. Ponadto zabieg można wykonać w każdej porze roku, niezależnie od poziomu nasłonecznienia czy temperatury. Karboksyterapia oplega na precyzyjnym wstrzykiwaniu dawek dwutlenku węgla przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Terapia poprawia sprężystość skóry, stymuluje kolagen do roku czasu po wykonaniu zabiegu, wykazuje działanie lipolityczne, czyli uszkadza tkankę tłuszczową i eliminuje ją z organizmu.

Ginekologia estetyczna

Jest to dziedzina zajmująca się korektą niedoskonałości miejsc intymnych. Poprawia funkcję oraz wygląd narządów płciowych i możliwa jest do wykonania praktycznie w każdym przypadku, zarówno w defektach spowodowanych wadami wrodzonymi, jak i przy nabytych uszkodzeniach ( na przykład podczas porodu). Defekty wizualne nie są widoczne na co dzień, ale mimo to potrafią znacznie obniżyć samopoczucie i pewność siebie każdej kobiety, szczególnie podczas zbliżeń intymnych. Takie wady negatywnie wpływają na poczucie wartości kobiety, dlatego ich korekta jest jak najbardziej wskazana. Wśród zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej znaleźć możemy labioplastykę, hymenotomię, hymenoplastykę, korekta asymetrii warg sromowych czy ponowne stworzenie błony dziewiczej.

Chirurgia plastyczna

W tej szeroko pojętej dziedzinie mieszczą się wszelkie operacje związane z poprawą wyglądu ciała. Zaliczamy tu modelowanie całej sylwetki ( na przykład liposukcja ramion, brzucha), korektę nosa, korektę odstających uszu, korekrę powiek, ginekomastię, wszelako pojęte korekty biustu czy lifting twarzy.

Laseroterapia

Jest to forma redukowania rozstępów, usuwania blizn oraz resufracingu. Na czym polega resufracing? Jest to technologia wykorzystująca laser frakcyjny, który wykonuje mikrouszkodzenia w miejscu zabiegu. Takie mikrouszkodzenia prowadza do odparowania i koagulacji tkanki skórnej i aktywują ciało do wzmożenia procesów regeneracyjnych i stymulują syntezę kolagenu. Zabieg ten odświeża i rozjaśnia skórę oraz wyrównuje jej koloryt. Dedykowany jest dla osób, które pragną spłycić zmarszczki, zwęzić pory, zlikwidować blizny. Stosowanie terapii gwarantuje świeżą, gładką, jędrną skórę.

Kosmetologia

Wśród zabiegów kosmetycznych kliniki medycyny estetycznej oferują pakiety rewitalizujące urodę w sposób mało lub całkowicie nieinwazyjny. W ofercie znaleźć można peelingi kawitacyjne, chemiczne czy kwasowe, masaże całego ciała, różne formy liftingów przy pomocy kremów oraz wybielanie zębów.

Szukasz kliniki medycyny estetycznej z Bielska Białej?

Jeżeli chcesz odmienić swoje życie i na nowo poczuć się młoda i piękna, bez kompleksów i wstydu spowodowanego swoim wyglądem wybierz klinikę medycyny estetycznej i umów się pierwszą wizytę konsultacyjną już dziś! Portal Moment.pl posiada dużą bazę salonów i klinik, co pozwoli na wybór takiej, która spełni Twoje oczekiwania. Serwis posiada wykaz usług wraz z cennikami oraz opinią użytkowników, dlatego bez problemu zweryfikujesz czy dana klinika Ci odpowiada. Dodatkową opcją jest możliwość znalezienia kliniki najbliżej lokalizacji, którą wskażesz, bez względu na to czy podasz adres zamieszkania czy swojej pracy. Możesz łatwo i sprawnie umówić się na wizytę bez odwiedzania kliniki czy wykonywania zbędnych telefonów- wszystko za pośrednictwem Portalu Moment i rejestracji on-line. Skorzystaj już dziś i przywróć swoją pewność siebie!